2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون روی اینستا حساسن؟

327 بازدید | 20 پست

شوهره دختره رو مجبور کرده پیج اینستایی که زمان مجردیش داشته حذف کنه و الان یه پیج زده فقط شوهرشو فالو داره و اجازه نداره کسی دیگه فالو کنه 

کسی هست شوهرش اینطور باشه یا گیر بده به مجازی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

ولی جفتمون نداریم 

ازین مسخره بازیام نداریم ک فقط منو فالو کن 

یا کلا نداشته باشید 

یا عادی باشه پیج

من اصلا نفهمیدم جوانی یعنی چه ، من یک‌راست از کودکی به کهولت رسیدم😔💔
2728

شوهر ابجی منم نذاشت اجیم اینستا داشته باشه

فقط تلگرام داره و ایتا 

با من سرد نباشید میرم کاپشن میپوشم ضایع میشید😂😌 این دنیا ارزش نداره ؛ خودتو اذیت نکن ؛ بقیه رو اذیت کن 😀🙂 من مثل روانشناسا به دوستام انگیزه میدم و خودم مثل روانیا عمل میکنم 😶                         اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیادقطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله😖😩                  ‏وقتي با هندزفري آهنگ گوش ميدم:10% آهنگ گوش ميدم ؛ 90% فكر ميكنم كسي داره صدام ميكنه:///        فارسی خیلی زبان جالبیه ها،سکوت علامت رضاست،جواب ابلهان هم خاموشیست با این وجود سکوت سر شار از ناگفته هاست🤣🙃    یه فرشته هم هس ب اسم 'بیلاخیل👍 مسئول رسیدگی به آرزوهای منه:|😹 داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت 'آره خوب بلدم قدم بزنم' اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده
2740

من پسر عموی دارم زن اولش تو اینستا با ی یاروی اشنا شد و اینا و بعدم ک این فهمید کارشون کشید ب طلاق الان عقدع با ی خانم دیگه و همینم ازش خواسته ک کلا اهل مجازی نباشه 

شوهرم دقیقا همینطور بود با فرق اینکه اصلا نمیزاشت حتی تو گوشیم نصب باشه،بعد با گریه و زاری کاری کردم هم اینستا وصل کردم هم پیج فیک زدم بعدش و کلی از پسرای شهرو باهم تا پای قرار میبریم شبا🥴😂ب رفیقت بگو بیاد پیشم دوره ببینه😐

منِ او🌹🍃