2737
2734
عنوان

چرا تایپکم تعطیل شد

301 بازدید | 16 پست

خب منم از کارم گفتم  چیز بدی نگفتم مگه دوخت کاور لوازم برقی  چیز بدیه؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

اینجا تبلیغات و بازاریابی ممنوعه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
اینجا تبلیغات و بازاریابی ممنوعه

اخه دیدم چند نفر از  لباس فروشی اینا گزاشتن منم کذاشتم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه دیدم چند نفر از  لباس فروشی اینا گزاشتن منم کذاشتم

برا اونام تعطیل میشه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
2738

سلام عزیزم ببخشید می‌دونم سوالم مربوط به تایپیگ شما نیستولی میشه راهنمایی کنید پسرم رفلاکس پنهان داره کپسول امپرازول دکتر براش نوشته ناشتا دادم بالا اورد شما ناشتا به بچتون میدید؟زمان دیگه ای نمیشه داد؟

سلام عزیزم ببخشید می‌دونم سوالم مربوط به تایپیگ شما نیستولی میشه راهنمایی کنید پسرم رفلاکس پنهان دار ...

سلام گلم من پودر بود با اب حل میکردم  . بعدش شربتش بود 

اخه دیدم چند نفر از  لباس فروشی اینا گزاشتن منم کذاشتم

وقتی تالار رو انتخاب میکنی فروشگاه های نی نی سایت رو انتخاب کن تعطیل نمیشی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وقتی تالار رو انتخاب میکنی فروشگاه های نی نی سایت رو انتخاب کن تعطیل نمیشی

دسته بندی رو بزن فروشگاه های نی نی سایت 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ناشتا بهش  می‌دادی عزیزم؟ شربت امپرازول هست؟

شربت رو نه . برو دکتر شربت بگیر بهتره .من پودر جواب نداد . بعد یه چیزی من رفلاکس آشکار داشت این رو بهم داد . برای رفلاکس پنهانش یه شربت دیگه داد .اسمش یادم نیست

2706