2733
2739
عنوان

میشه بگید بهترین کتابی که خوندید....

| مشاهده متن کامل بحث + 45248 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیمیاگر از بهترین کتاب هایی بود که توی زندگیم خوندم و می تونم بگم از بهترین کتابهایی هست که مسیر و هدف زندگی رو برای هر انسانی مشخص میکنه و خیلی راحت متوجه میشید که چرا و به چه دلیل به دنیا اومدیم و تو زندگیمون باید دنبال چی بگردیم. حتما پیشنهاد میدم.

یک کتاب دیگه ای که جدیدا خوندنش رو شروع کردم فوتبال علیه دشمن هست نوشته سایمون کوپر، کتاب خوب و جالبیه، اولش کمی خسته کننده به نظر میاد و برخلاف اسمش بیشتر به سیاست ها و جامعه نگاه میکنه. من تازه کتاب الکترونیکش رو با ترجمه عادل فردوسی پور خریدم ولی متوجه شدم که کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن با صدای عادل فردوسی پور عزیز به تازگی تو سایت فیدیبو منتشر شد و اگه خوندن کتاب براتون سخته میتونید صوتی این کتاب رو گوش بدید و لذت ببرید

ملت عشق صدر جدول کلا عاشق مولانا و شمسم کتابای دیگم خوندم راجبشون ولی این یه چی دیگه بود 

سمفونی مردگان عالی بود با شخصیت آیدا خیلی همزاد پنداری میکردم 

مجموعه تونی باران بی نظیر 

هری پاتر و پدرخوانده مثل فیلماشون معرکه 

قلعه حیوانات 

و..... 

2738
ملت عشق صدر جدول کلا عاشق مولانا و شمسم کتابای دیگم خوندم راجبشون ولی این یه چی دیگه بود  س ...

اگه قرار باشه یه کتاب هدیه بدی ب فردی ک خیلی مولانا میخونه و درحال تحصیل دکترای ادبیادته  چی میخری 

برای بهتر شدن حال من و خانوادم لطفا یه صلوات بفرست