2733
2734

حسینی اقدم بینی همکلاسی منو نصف کرده

یه چیز افتضاحی شده بنده خدا

زرگر یه کار ازش دیدم خوشم اومد ولی فک کنم متخصص گوش و حلق و‌بینی نیس

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من حدود سه قبل پیش دگتر زرگری جراحی کردم، بینی م گوشتی بود و تو جلسه ی مشاوره هم بهم گفته بود که بینیم تقریبا تا 40درصد تغییر میکنه و درست هم گفته بود. ایشون معمولا پره ها رو خیلی جمع نمی کنند. نکته مثبتشون اینه که مشکل تنفسی ایجاد نمی کنند. تو اطرافیان کسانی رو دیدم که جراح خیلی بینیشون رو جمع و جور کرده بود اما مشکل تنفسی هم داشتند. که به نظرم ارزشی نداره. 

دکتر حسینی رو هم نمیشناسم. 

حسینی اقدم بینی همکلاسی منو نصف کرده یه چیز افتضاحی شده بنده خدا زرگر یه کار ازش دیدم خوشم اومد ول ...

واییی.‌ خوب شد گفتی. یعنی زیاد کوچیک‌کرده؟

آره زرگری جراحی زیبایی صورت و شکم و سینه و ایناست

2738
ممنون عزیزم. چشم راوندی هم تحقیق می کنم. نمیشناسم اصلا

واای راوندی نریا

بینی اشنای مارو داغون کرده

کرج دکتر خوب نداره

باز فرشته نمیدونم چی چی یکم بهتره عبدالمطلبیه گمونم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
من حدود سه قبل پیش دگتر زرگری جراحی کردم، بینی م گوشتی بود و تو جلسه ی مشاوره هم بهم گفته بود که بین ...

ممنون از راهنمایی ت عزیزم. خیلی خوب بود.

اتفاقا به منم گفته فقط اشکالات بینی ت رو رفع می کنم. چون کورتون میخورم.... ریسکه

واییی.‌ خوب شد گفتی. یعنی زیاد کوچیک‌کرده؟ آره زرگری جراحی زیبایی صورت و شکم و سینه و ایناست

اره دماغش از نیم رخ عین شخصیت های انیمه شده

تیز و کوتاه و سربالا

آره، یوسفه اسمش. جدی؟  انگار هم خوب داره هم خراب 🤕

همون دکتر پیره رو میگی دیه، یکی ک باهاش کار کرده بود قبلا بهم گفت سر بینی رو اصلا نمیتونه تیز دربیاره گرد می‌کنه، در نهایت به سلیقه خودش بینی رو درمیاره تقریبا 

2706