2752
2739
عنوان

کیاخیاط ماهرن

83 بازدید | 6 پست

هزینه کلاس خیاطی بامدرک خودشون تعیین میکنن ؟بخوام برم پارچه متقال استفاده کنم یا پارچه کهنه زشت نیست پارچه خیلی گرونه ،دوره لباس شب خیلی پارچه میخواد

متقال که نمیشه .یه پارچه ارزون تر بگیر بدوز بپوش کیف کن. یا از دیگران بخواه براشون رایگان خیاطی می‌کنی اگه پارچه ببارن

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه واسه دیگران میدوختم که عالی میشد ولی اندازه ها جوردرنمیاد

چرا.؟ سایز کوچیک میدوزی مگه؟ آخه کوچیک که باشه مشخص نمیشه که درست دوختی یا نه . دیگه روش کوچیک دوختن قدیمی شده 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
چرا.؟ سایز کوچیک میدوزی مگه؟ آخه کوچیک که باشه مشخص نمیشه که درست دوختی یا نه . دیگه روش کوچیک دوختن ...

منظورم اینه که لباسی که میدوزیم بایدپروکنیم اندازمون باشه ،سایزسینه و کمر متفاوته ممکنه تنگ یا گشادباشه ،دیگران لباس اندازه خودشون میخوان نه اندازه من

که به دردشون نخوره