2737
2739

قادان الاردیم دا من 🥲 ماهم حالمون زیاد تعریفی نداره 

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمچه گوزلم؟ 

آرتین داداشی گریه نکن باشه؟ مامان بابا و داداشی رفتن مسافرت ولی قول میدم تا برگردن پیشت میمونیم:) پسرا وقتی میخوان مختو بزنن خیلی خوبن وقتی اوکی شدید دیگه رابطه رو میسپارن به حضرت ابوالفضل :))))  آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است: ریختم ب کارتت:-)))ترکیده ب دلیل حرف حق): 
2728
2740

یورولمیاسوز,دا بیزیمکی باهالوقدان گچیب,باجو!

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
اشکیم بیلمیرم اوزمده

الهیی

باقیشلا باجی منیم تورکیم چوخ یاخچی دوی 

یاخچی بیلمدوم نمدیدی 

گفتی اشکم نمیدونم چرا بند نمیاد اره؟ 😆

آرتین داداشی گریه نکن باشه؟ مامان بابا و داداشی رفتن مسافرت ولی قول میدم تا برگردن پیشت میمونیم:) پسرا وقتی میخوان مختو بزنن خیلی خوبن وقتی اوکی شدید دیگه رابطه رو میسپارن به حضرت ابوالفضل :))))  آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است: ریختم ب کارتت:-)))ترکیده ب دلیل حرف حق): 
منده چوخ یورولمیشام ایسترم آغلیام اه بو سایپادا ثبت نام الیمدیم آلاه

ویلان قاسی ایشالااا 

آغوزموز سرویس اولدی 

طلا قیمتی 

ماشین 

هعیی

سرویسیم ده آلمامیشم 

تویوم یاخونده د🥲