2733
2734
عنوان

زن دوم شدن

6609 بازدید | 144 پست

امروز عقدی یکی از همسایه های مامانم دعوت بودم

خواهرم گفت بیا بریم دلمون باز شه خلاصه رفتیم

فهمیدم مرده ۵تا بچه داره ... ازدواج دومش بود 

بیاین بقیه شو بگم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خلاصه کنجکاو شدم چرا زن دوم یه مرد شده

یه خونه ۵۰متری انداخته پشت قباله اش

صد ملیونم شیر بها دادن به خانواده اش

کل جهیزیه شم با داماد😐

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

دختره هم تو عقد قبلا جدا شده

۳۳

۳۴ سنشه

داماد هم زیر ۴۰سال

خلاصه کنجکاو شدم چرا زن دوم یه مرد شده یه خونه ۵۰متری انداخته پشت قباله اش صد ملیونم شیر بها دادن ...

حالا کار خاصیم نکرده شاه دوماد...😑

برای خونه ۵۰ متری و جهیزیه مجانی حاضر شده زن دوم شه😑😑😑😑😑😑

🤍From isfahan🤍
دختره هم تو عقد قبلا جدا شده ۳۳ ۳۴ سنشه داماد هم زیر ۴۰سال

داماد چطور زیر ۴۰ هست و ۵ تا بچه داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
2706