2733
2739
عنوان

کسی آسم وتنگی نفس داشته یا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17525 بازدید | 58 پست
درمان اصلی آسم ادرار شتر ماده هستش،تو اسلام هم اومده ک خوردنش مستحبه،میدونم خیلی چندش آوره اما با ی ...

سلام ببخشید شما مطمئن هستین کامل ازبین میره؟؟

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

من آسم شدید دارم از استرس کرونا دارم خفه میشم دیگه ... جدیدا یه لینک پیدا کردم مشاوره آنلاین دکتر محبوبه اسکوئی حالا وقت گرفتم ببینم چطور میشه توروخدا مواظب خودتون باشید تو این شرایط مطب نرید از همین سامانه های انلاین استفاده کنید میزارم اگه خواستید بردارید https://mavarateb.com/doctor/دکتر-یعقوب-محبوبی-اسکویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر من آسم شدید داره چند ساله الان تحت درمانه ولی اخیرا به پیشنهاد دوستش دکترش رو عوض کرده الان خیلی اوضاعش بهتره ... دکتر واقعا درباره ی بیماری های اینجوری خیلی مهمه توام برو کلینیک صبا تحت نظر دکتر صبا عرشی کارشون خیلی خوبه و خیلی با تجربه ن ... نتیجه ش رو دارم میبینم و پیشنهاد میکنم پشت گوش ننداز

2728
به عطاری بسپرم از کجا معلومه ادار شتر ماده باشه؟

ادرار شتر. خریدنی وگرفتنی نیست. باید بیمار بره پیش شتر. همون جا. ادرار تازه شتر رو بخوره نه بیاره خونه.  برای تنگی نفس. زوفا خوبه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

سلام روز بخیر 

من بچه که بودم داشتم دکتر هم میگفت باید همیشه اشپری مصرف کنم 

پدرم برام گرده گل و عسل طبیعی خرید هرروز میخوردم بعد حدودا سه ماه کاملا خوب شدم پزشکمم اسپریمو قطع کرد ..حالا هم سعی میکنم اغلب مصرف کنم 

آنچه به دلم خوب بیاید را اینجا خواهم گذاشت..زمان زیادی برای "بودن" ندارم ..دلم میخواهد کمی بیشتر بین آدم ها عاشقی کنم 💙                                         من همیشه با تو هستم زیرا من "تو" هستم 💙💫                           https://harfeto.timefriend.net/16247101064479  
2738
درمان اصلی آسم ادرار شتر ماده هستش،تو اسلام هم اومده ک خوردنش مستحبه،میدونم خیلی چندش آوره اما با ی ...

ادرار شتر

مستحب؟؟؟؟؟؟

جل الخالق 

این چیزا رو از کجا میارین

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
از داذوهای شیمیایی متنفرم همش کرتونه خسته شدم 5 سال خوردم فقط ریه ام ضعیف تر شده فایده ای نداشته کسی ...

سلام عزیز برای درمان آسمت چیکار کردی من مامانم آسم شدید گرفته 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید، شیر بز هم برای بزرگسالان هم‌کودکان در بسیاری از بیماری ها شفاست بخصوص در درمان بیماری اسم و اثرات مخرب ان برای تهیه شیر بر مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید، شیر بز هم برای بزرگسالان هم‌کودکان در بسیاری از بیماری ها شفاست بخصوص در درمان بیماری اسم و اثرات مخرب ان برای تهیه شیر بر مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا