2737
2734
عنوان

پول تو جیبی چیه؟

458 بازدید | 26 پست

پولی که نمیشه بدون اجازه و مشورت با شوهرت خرج کنی پول تو جیبی هست آیاااااا؟؟؟؟

خواهش میکنم جواب بدین میخوام به همسرم نشون بدم چون ایشون به همچین پولی میگن پول تو جیبی

تعداد رای : 34
نظرسنجی
بله
3
8%
خیر
31
91%
/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

منم ب دخترم پول تو جیبی میدم نمی‌ذارم خرج کنه... اینو خوندم خجالت کشیدم🤐🤣 البته توی کارت میریزم براش

آخه خیلی چیزای بدردبخور می‌خره اگه چیزی بهش نگم

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

نه دیگه پولی هست که ماهیانه یا هر مدت زمانی سرپرست خانواده به اعضای خانوادش میده و بعد از اینکه اون پولو داد نحوه خرج کردن دیگه به طرف بستگی داره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ب دخترم پول تو جیبی میدم نمی‌ذارم خرج کنه... اینو خوندم خجالت کشیدم🤐🤣 البته توی کارت میریزم بر ...

میخوای تو دیگه پول تو جیبی نده😂

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
قطعش میکنم از ماه بعد😂😂😂

بهترین کار 😂

2738
منم ب دخترم پول تو جیبی میدم نمی‌ذارم خرج کنه... اینو خوندم خجالت کشیدم🤐🤣

یه مبلغ کمتر هر چقدر خودتون صلاح میدونین بدین بهش خودش هر چی صلاح دونست بخره که خدایی نکرده احساس بدی که من بهش مبتلا شدم رو تحربه نکنه

یه مبلغ کمتر هر چقدر خودتون صلاح میدونین بدین بهش خودش هر چی صلاح دونست بخره که خدایی نکرده احساس بد ...

باشه.. ب خودم اومدم 🤕 البته 9 سالشه ها، فک نکنین بزرگتره بهش زور میگم 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
مگه تو صندوق اماناتی؟ میده که خرج نکنی😐😐

میگه یه موقع یه چیز ضروری خواستی بخری بهم بگی من اوکی دادم تو کارت باشه دستت بتونی بگیری😏

2706