2733
2734

من یه سالو نیم ازدواج کردم و لیسانس دارم ولی اصلا کار نکردم تصمیم داریم این ماه اقدام کنیم برا بارداری ولی یه شرایط کاری پیش اومده ک خاهرم میخاد بره میگه منم برم باهم بریم خیلی دودلم شدیدا دوس دارم بچه بیارم کارم دوس دارم 

میترسم بعد اینکه بچع بیارم برم دیگ نتونم کار پیدا کنم شما بودین چیکار میکردین؟ 

چن سالته 

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چندسالته؟

من اگ عقل الانمو داشتم بچه دیرتر میاوردم ولی متاسفانه بیعقل بودم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

کارتو برو بعد چن ماهم اقدام کن 

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
اره عزیزم  داخل بیمارستان  مهماندار

مهماندار یعنی خدمه‌.اینو درنظر داشته باش سختیای کار خدمه چیه

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم

حالا برای بچه زود شغل داشته باشی و درآمد روحیت بهتر خونه نشینی افسردگی میاره من خودم دوسال کنکور دادم قبول نشدم بعد گفتم ولش کن حدود ۴ سال الکی خونه نشستم توی اون ۴ شال انواع افسردگی بی حوصلگی و حواس پرتی گرفتم انگار زندگی متوقف شده بود احساس پوچی میکردم بعد که دوباره کنکور دادم و دانشگاه و سرکار رفتم اصلا دگرگون شدم خیلی خوب شدم

🌲🕊
اره عزیزم  داخل بیمارستان  مهماندار

اگه از لحاظ مالی مشکلی نداره بچه دار شو ولی اگه سنت پایینه برو سرکار

عزیزانم میشه برای براورده شدنه حاجتم صلوات بفرستین💔💔ممنون♥️
2706