2752
2734

سلام مامانا بیااااین😭

دو بار به فاصله ی ۱۰ روز آز بتا دادم منفی بودن

ولی قبلش بی بی چک هام همه هاله داشتن

امروز عصرم دوباره بیبی زدم الان عکسشو میفرستم

توروخدا مامانایی که بیبی چک شون مثبت بوده ولی آزشون منفی ولینی نی داشتن بیااااااان😭

مردم دیگه از استرس

وندفو برای منم خطا مثبت داشت اما کمرنگ تر خیلی این که مشخصه برا شما شاید زود رفتی

دنیا پراز آدمای خوبه اگر نمیتونی یکیشونو پیدا کنی خودت یکی از اونا باش😍 کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما رک روژان بزن...چند روز از موعد ت گذشته..شاید زود رفتی یا لقاح دیر انجام شده

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
وندفو برای منم خطا مثبت داشت اما کمرنگ تر خیلی این که مشخصه برا شما شاید زود رفتی

آخه هفت هشت تا وندفو زدم بلا استثنا همه هاله داشتن حالا با تاخیر یا بعضیاشون هم زیر پنج دقیقه

یعنی هفت هشت تا بیبی مثبت کاذب بده منطقیه؟😭

2706