2733
2734
عنوان

38هفته و سه روزم چرا هیچ دردی ندارم

128 بازدید | 18 پست

خانوما واقعا خسته شدم دیگه خیییلی سنگینم دلم میخواد زایمان کنم ولی نه دردی نه هیچی ،بنظرتون شنبه برم دکتر بگم میخوام زایمان کنم چی میگه ؟طبیعی میخوام بیارم ،بنظرتون مینوسه واسه آمپول فشارو اینا؟

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم انشالله به زودی زایمان کنی تو رو خدااااااا موقع دردات منو بچمو از یادت نبر خیلی به دعا اح ...

حتماگلم دعا کن زودتر زایمان کنم حتما دعات میکنم

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
2740
حالا وقت داری ولی همش حواست به حرکتش باشه تا درد زایمان نیاد و چند سانت باز نشه فک نکنم قبول کنن

من خودم دیگه طاقت ندارم بسه دیگه بیاد

تا میتونی پیاده روی کن عزیزم تا چهل هفته‌هم وقت هست چلی هر بیشتر ویاده روی بری زود تر دردت میگیره

هر روز کلی میامو میرم ولی انگااار نه انگار