2733
2739
عنوان

کسی واسه مشاوره ازدواج اینجا هست؟

1974 بازدید | 15 پست
سلام دوستان من یه ازدواج ناموفق داشتم الان 25سالمه و یه پسر 3ساله دارم تحصیلات بالایی دارم و از همه نظر ok هستم اما با اقایی اشنا شدم 33 ساله که تمام شرایط منو پذیرفته مجرده و تمام زندگیشو وقف مشکلات مادر و خواهرش کرده اخلاقش عالیه پاک و معصومه اما مشکلات مالیش زیاده و سطح فرهنگشونم با ما فرق داره اما مرد خوبیه میگه صبر کن واسه ازدواج.اخه تا کی من اصلا حوصله دوستی و ندارم اگه کسی میتونه تخصصی بهم مشاوره بده ممنونم
عزیزم..مطمئنی پسرتو دوست داره؟
اگه پسرت با تو زندگی میکنه مطمئن باش به مشکل برمیخوری...به حرفاش اصلا اعتماد نکن.....
من اگه جای تو بودم.....اگه قصد ازدواج داشتم بچه رو به شوهر اولم میسپردم............
ولی اگه بچمو پیش خودم نگه میداشتم هرگز ازدواج نمیکردم...
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
طلا جون من مشاوره بلد نیستم بدم ولی خودم تجربه از اختلاف فرهنگی دارم
بد ترین مساله اختلاف فرهنگیه
من با شو هرم خیلی از لحاظ فرهنگی فرق می کنیم من خیلی دوسش دارم ولی تو هر مساله ای با هم مشکل داریم وقتی زندگی خودم را با برادرام مقایسه می کنم اذیت می شم
وقتی تو جمع فامیلات بری و ببنی شو هرت خیلی با اونا فرق می کنه ناراحت کننده است
بهانه گیر می شی و.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه درامد خوبی داری و از پس زندگیت برمیای...از زندگیت با پسرت لذت ببر
نذار دوباره روزهای تلخ زندگیت دوباره با یکی دیگه برگرده
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
مشکل ملی که داره...خواهر و مادر رو هم که باید مواظبت کنه...خرجشونو بده......بیکاری عزیزم
ولش کن.......
2740
2706