2752
2734
عنوان

پرفشاری ریه و سوراخ بودن قلب

445 بازدید | 7 پست

کسی هست راهنمایی کنه پسرم ۴ ماهشه از همون اول ماهی یکبار میبرم پیش دکتر قلب چندتا قرص داده از دیروز قرصارو قط کرد گفت برو پیش دکتر ریه میگه فشار ریه‌ش ۶۰ الان خیلی بالاست قلبشم یکم بزرگ شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی .انشاالله که زودتر خوب بشه.زن  داداش من داره.چندین ساله .ولی هر دکتری میرفتن تشخیص های غلط داده بودن .تا آخرش بعد بارداری  قلبش بزرگ شده بود .از رو اون تشخیص دادن فشار بالای ریوی داره.الان میره دکتر شریف کاشانی تو تهران.فشارش بالاست تاجاییکه میدونم نهایتا باید روی ۳۰ باشه

🍁🍁گروه قرمز🍁🍁وزن اولیه۸۵ قد ۱۵۳ در تاریخ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ وزن هدف ۶۰ کیلو
2731
الهی .انشاالله که زودتر خوب بشه.زن  داداش من داره.چندین ساله .ولی هر دکتری میرفتن تشخیص های غلط ...

برا نی نی من رو ۶۰ فشارش خیلی مگه نه تو تاپیک های اینجا نوشته بود درمان نداره شاید نی نی از دستم بره 

برا نی نی من رو ۶۰ فشارش خیلی مگه نه تو تاپیک های اینجا نوشته بود درمان نداره شاید نی نی از دستم بره ...

نه گلم .تو اینترنت خیلی چیزا مینویسن .برای زن داداش من هم اونموقع که خوندیم خیلی ترسیده بودیم.ولی تو مطب دکتر خیلی از مریضها هستن بیشتر از بیست ساله تحت درمان هستن.نگران نیاش .فقط زود ببرش دکتر

🍁🍁گروه قرمز🍁🍁وزن اولیه۸۵ قد ۱۵۳ در تاریخ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ وزن هدف ۶۰ کیلو