2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من همه مدلش رو زدم نه فایده نداشت ....فقط پهلوهام کبود میشد ورم میکرد ،یه مدت دور کمرم کامل سیااااه شده بود شدیییید شوهرم دعوام کرد یعد  مریض بودم  رفتم دکتر دید گفت چیکار کردی با خودت به کلیه ها آسیب میزنی و اینا

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
اتفاقا شکم با ورزش و رژیم آب میشه 

آره بدون ورزش که اصلا امکان لاغر شدن نیست ولی در کل منظورم اینه که اگر تغذیه مراعات نشه هرچقدرم ورزش کنی هر نوع ورزشی چه حلقه چه cx شکم آب نمیشه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بخصوص پهلوها رو قشنگ آب میکنه ولی از اونا که از داخل توپ توپین نخر میگن واسه کلیه ضرر داره از ای ...

اره اونا داغون میکنه خیلی بدمیکوبه کلیه هارومیندازه دیسک کمرمیاره خیلی سنگینه ماداریم توباشگاه

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2738