2733
2739
عنوان

خاک توسرم ک ازشوهرهم شانس نیوردم

707 بازدید | 58 پست

خستم خسته شوهرمو هرکی مبینه تودلش میگه خوشبحال زنش ک جفتش نشسته ازبس ازبیرون جلنتمنه ی شوهر بداخلاق عصبی ک فقط توخونه گاهی غلام حلقه ب گوشه بیرون ک بریم انگار دشمن خونیشم  امشب رفتیم خرید دوتا بچه کوچیک دارم 

ی مغازه هم فقط رفتم نگین ک اقایون حوصله ندارن

رفتم تومغازه باهام امد تو بعد دودقیقه رفت بیرون ایستاد گوشی بد ست بهش گفتم یکی ازبچها روببر باخودت بعدیک  دقیقه بچه روفرستاد پیشم

یکی ازشلوار منو میکشه میگم اونو میخوام یکی هم گریه جیغ ک من بابامو میخوام شده بودم مثل مونگلا نمیدونم لباس بگردم نمیدونم اونی ک بهم چسبیده روساکت کنم نمیدونم  اون یکی بفرستم پیش باباش باباهه هم دم مغازه باگوشی حرف میزنه باحالت طلبکارانه نگام میکنه هرکی ازجفتم رد میشد ی خدا قوت بهت توچشاش میخوندم .

یعنی اولین باره با شوهرم تواین چندسال ک باهاش ازدواج کردم رفتم خرید .الان ازسردرد شدید نمیدونم چیکارکنم فکرای بدی ب سرم میزنه خیلی اذیتم نمیدونم دردمو ب کی بگم اخه .

بچهامم تابرم بیرون سالی ی بار میرم اون ی بارم کفریم میکنن اصلا حالمو بد میکنن.

الانم اقا توقیافس شمابگین حق باکیه.لامصب حتی پول خریدارو خودم حساب کردم قیافه رفتنت دیگه چیه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

کسی مثل من هست برخوردش باهمین شوهری چیه.

الانم محلش ندادم پیش بچهام امدم خوابیدم.

چطوری ادبش کنم 🙂

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

هه خودت حساب کردی واقعا؟ زن گرفتی رسما معلومه حق با تو ه 

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم شانس نیاوردیم نگران نباش😇

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2728
2738

مسئولیت بهش بده بگو آدم آهنی که نیستم نه اخلاق داری نه پول میدی نه مسئولیت بچت سرت میشه به جه درد میخوری؟

خورشیدی در جان تو پنهان است،دریا از یاد تو پریشان است،عاشق شو زیرا عاشق انسان است
بزار خونه خودت برو خرید راحت 

نگه نمیداره اخه

[QUOTE=275587558]کسی مثل من هست برخوردش باهمین شوهری چیه. الانم محلش ندادم پیش بچهام امدم خوابیدم. چ ...

اخه کجابزارمشون کسی نگهشون نمیداره

عزیزم به خودت برس برو باشگاه به پوستت برس یکم به شوهرت بیمحلی کن بعد مثلا خوشگل کن عطر بزن به سمتت ک ...

والا تعریف ازخود نباشه بااینکه دوتا بچه دارم خوش اندام قدعالی خوش بو اروم همیشه ب خودم رسیدم درحدیه ک خودش میگه ک کم ب خودت برس.