2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من توی دو ماه 16 کیلو کم کردم... 10 کیلو نمیدونم، خیلی زیاده ک 

عزیزم تحقیق که کردم بعضیا تا۱۲کیلو هم کم کردن...گلم شما فست هم انجام میدادی یااینکه تمام وعده هارو میخوردی؟

عزیزم هیچ وقت و هیچ وقت با سلامتیت بازی نکن.اصولی کم کن تا هم سلامت باشی و هم از اندامت لذت ببری.من ۷ سال کارم اینه گلم.خوشحال میشم کمکت کنم.

اینم تاپیکم

دوستان گروه لاغری eli با سابقه ۷ سال کارکرد قوی برای رسیدن شما به ارزوهاتون در حال تلاش هست🥰.پر از برنامه‌ های متنوع و چالش های اصولی و موثر.

..از ساده ترین راهکارها برای کاهش وزن استفاده میشه.

بدون دمنوش

بدون دارو

چی از این بهتر برای یک خانم که هر راهیو رفته متاسفانه به اندام ایده الش نرسیده و نا امیده!!! 

این فرصت و از دست ندید و نتیجه لذت بخششو ببینید❤️❤️❤️

در صورت تمایل پیام بدید به این ایدی فقط در(( تلگرام))👉

Eli_manager@

منتظر حضورتون هستیم✅

ظرفیت خالی فقط دو نفر😊😊

با عضویت چیزی و از دست نمیدید اما چیزهایی و به دست میارید که شاید ارزو و حسرت خیلی از روزهای زندگیتون بوده😍اندامی زیبا در عین سلامتی و شادابی!

دوستانه میگم اگه اضافه وزن زیادی دارید حداقل اسفند ماه و امتحان کنید تا قدرت لاغری در  این گروه واستون ثابت بشه😊🥰

بعد که ولش کردی برگشت؟

اره نصفش برگشت.. همه رژیما اگه بعدش رعایت نکنی برمیگرده 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
عزیزم تحقیق که کردم بعضیا تا۱۲کیلو هم کم کردن...گلم شما فست هم انجام میدادی یااینکه تمام وعده هارو م ...

اره فست هم داشتم، کلا انقد اشتهام کم شده بود اصلا گرسنه ام هم نمیشد 

من چون علاقه به تنقلات و شیرینی داشتم خیلی بهم سخت گذشت، از نظر روانی بیشتر اذیت شدم😅

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
روغن مصرفیت هم بگو عزیزم...

کره استفاده می‌کردم و خیلی کم روغن زیتون، روغن دنبه ام خیلی کم، بوشو دوست نداشتم 

2706