2737
2734
عنوان

قرعه کشی

382 بازدید | 26 پست

فروش حواله پارس سال سفارشی ، تحویل سه ماه ، مبلغ ۴۰۵ میلیون (تا دیروز سی بهمن ۳۷۰ بود که یهو خودرو گرون شد) ، قولنامه و چک به عنوان ضمانت داده میشه ، ویژه استان کرمان،

😐

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اگ به سود خریدار باشه خب تو استان خودت بزار با سر میبرن چرا نی نی سایت میای میگی🤔برام جالب میپرسم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
اگ به سود خریدار باشه خب تو استان خودت بزار با سر میبرن چرا نی نی سایت میای میگی🤔برام جالب میپرسم&n ...

اینجا هم گذاشتم ، قطعا به سود خریدار هست ، درسته ۳ ماه پولش گرو هست یا ماشینشو میفروشه و پیاده میشه، اما باز ماهی ۵۰ تومن رو ماشینش سود داره

2740
منظورتو دقیقا نگرفتم

ببخشید کرمان هستید شما !!؟

حواله پارس معمولی میفروشم ، با موعد تحویل سه ماهه ، مبلغ قرعه کشی هم خود شخص پرداخت کرده ، بابت ضمانت فقط و فقط چک و قولنامه داده میشه ، وکالت‌نامه تعویض پلاک و نقل و انتقال سند خودرو میره برای بعد ، مبلغ ۴۱۵ تومن ! قیمت بازار آزاد ۵۵۰ تومن ، یعنی راحت ماهی ۵۰ تومن رو حواله داره، 

توضیحات کامل را خدمتون عرض کردم.

سلام عزیزم حواله ماشین رو فروختید؟؟ 

سلام ، ممنونم   

بله هنوز حواله داریم، قیمت ها به روز هستند ، باید قیمت روز را بگیرم، ولی قیمت هشتم بود : پارس معمولی ۳۹۰ ، TU5 ؛ ۴۷۰ ،

2706