2733
2734
عنوان

ویزای دبی دوبی

802 بازدید | 15 پست

بچه ها ویزای دوبی رو چه جوری بگیرم؟ خودم میتونم اقدام کنم؟

این آژانسها اصلا قابل اطمینان نیستن و معلوم نیس چه هتلی بدن میخوام خودم هتل بگیرم

ولی نمیدونم واسه ویزای دوبی باید چیکار کنم؟

حالمون خوب باشه و دلمون خوش ❤❤❤😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خودت تورتو انتخاب كن اونا خودشون ويزاتو ميگيرن. هر هتلي كه خواستي ميتوني بگيري

هتل ها رو درست معرفی نمی کنن فقط پشت سیستم قیمت کلی رو میگه نه عکسی نه چیزی

میگم هتل شبی چنده میگه معلوم نیست

بعد امروز درهم سیزده و خورده ای بود میگفت ۱۵ تومنه

2731
هتل ها رو درست معرفی نمی کنن فقط پشت سیستم قیمت کلی رو میگه نه عکسی نه چیزی میگم هتل شبی چنده میگه ...

شما برو از تو سايت رزرو كن تحقيق كن عكساي هتلهارو ببين نظرات رو بخون 

من هميشه اينجوري رزرو ميكنم اصلا زنگ نميزنم آژانس 

شما برو از تو سايت رزرو كن تحقيق كن عكساي هتلهارو ببين نظرات رو بخون  من هميشه اينجوري رزرو مي ...

میدونم رفتم سایت فلای تودی رو دیدم

ولی ویزا رو چیکار کنم

سلام اگه اهل هیجان و سختی برات مهم نیست خودت بلیط بخر درخواست ویزا بکن حدود 4تومن میشه ویزا یه هتل خوب رزرو کن و برو . تور خوبیش اینه که خودش همه این کارهارو برات انجام میده بی درد سر . ولی یه هتلی مبیره که کیفیت پایین داره من توی نظرات خوندم که هتل های درب داغون می‌بره که در حد مسافرخونه است . 

من برای عید می‌خوام خودم اقدام کنم برم بدون تور ولی فقط چون ماه رمضونه نمیدونم اونجا چه جوریه

اره عید ماه رمضونه 

از کجا میگیری بلیت و هتل رو

هتل چی خوبه؟

2706