2733
2734
عنوان

شما هم همش کار میکنید ؟

173 بازدید | 22 پست

من کار خونم خیلی زیاده 

همش در حال جمع کردن هستم 

به تمیزی 

مخصوصا تمیزی آشپزخونه و پذیرایی حساسم 

یه چیزی رو زمین باشه یا چیزی رو کابینت باشه حتما باید جمعش کنم 

صبح که بیدار میشم کار میکنم پسرمم از پشت سرم میریزه و دوباره کثیف کاری میکنه 

تازه ماه نهم هم هستم خیلی خسته میشم 

تازه کارام که تموم میشه ظرفای  ناهارو شامم مکافات میشه 

شما چجوری به کاراتون میرسین ؟ من بدنم خیلی خستست انگار میترسم بعد زایمانم هم خسته بمونم 

من کلا اینجام   .

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم همینم

امروزم مریضم جارو نزدم گازمم پاک نکردم دمنوشمو بخورم پامیشم

گلوم درد داره بجز عسل و دمنوش و سوپ و روتارین دیگ چیا خوبه 😁

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
مجردی حتما ؟ 

اره

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
آره همیشه می بینمت احتمالا مجردی

اره دیگه

2706