2737
2734
عنوان

گل سر بزن خوشگل بشی

416 بازدید | 34 پست

خواستم تیکه های جدید بهتون یاد بدم تو این جور مواقع 😅

تو جمع خانواده همسرم بودم یکی از اقوام همسرم پوشش نداره یهو جاری اش که پوشش داره اومد گفت از این گل سر بزن به سرت مثل دختر فلانی اون خیلی البته کوچولو 5ساله گفت تو که حجاب نداری لااقل موهاتو مرتب و خوشگل بریز بیرون... بعد ناراحت شد گفت پوشش به خودم ربط داره تو چرا ناراحتی جاری اش گفت خوب به شوهرت بگو با لباس زیر باشه تو یه وقت ناراحت نشی... جاری آخه محجبه است 😅دعوا بالا گرفت جاری تیکه خوبی می نداخت یکی دیگه این بود آره خوبه شوهرش بهش توجه نداره مجبوره جلوی نامحرم و بقیه  جلب توجه دلبری کنه.... کلا با خنده میگفت این دختره جواب میداد ولی چرت و پرت با حرص و اعصاب داغون  البته تیکه های دیگه بود دیگه جای گفتن نیست 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نفهمیدم اما کاش بعضیا زبونشون ام حجاب داشت😒

۹۹/۹۹ درصد کامنت های بنده طنزه،خوشت نمیاد انگشتتو بذار پایین صفحه گوشی و بکشش بالا ..‌.😇

اون یه محجبه ی احمق بود که فقط از دین اسلام حجاب کردنو بلد بود

قطعا با این طرز رفتار و دل شکستن گناه بزرگتری انجام داده نسبت به جاریش

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2706