2737
2734

سلام خانوما خسته شدم هرما عفونت لوزه میگیرم الانم تازه چرک خشک کنم تموم شده باز صبح پاشدم دیدم لوزم باد کرده چیکار‌کنم خوب بشه 😭

کسی عمل لوزه انجام داده من ۲۳ سالمه نمیدونم انجام بدم یا نه میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمل لوزه ک خیلییییییییی راحته. بله انجام دادم و راحت شدم ازش

واقعا تو سن من هم راحته 

از پاییز تا الان هرما عفونت کرده ۳روز بود چرک خشک کن قطع کرده بودم صبح گریم گرفته بود اخه سری قبل خیلی درد کشیدم 

دکتر گفت یا باید مدارا کنی یا اینکه عمل نمیدونم چیکار کنم

عملش با لیزره ؟ شرایط بعدش چجوریه

2740
منم خرپف میکنم رفتیم‌مسافرت منو انداخته بودن وسط میخندیدن بنظرت خروپف تنها عامل لوزع اس؟

نمیدونم والا باید دکتر تشخیص بده . دهان باز و خروپف جز علائم شایعش است . شایدم پلیپ بینی داری یک دکتر گوش  و حلق و بینی برو علتش مشخص میشه

منم احساس میکنم پسرم داره علائمش چیه

من اولین بار از شهریور ماه گرفتم و شروع شد تازه 

درد زیاد موقع غذا خوردن و حرف زدن و لوزه های باد کرده قرمز شده خیلی شدید که بود لب هام قرمز فرمز شده بود و ابنکه موقع خواب نفس نمیشه کشید 

واقعا تو سن من هم راحته  از پاییز تا الان هرما عفونت کرده ۳روز بود چرک خشک کن قطع کرده بودم صب ...

پسرم ۳ سالشه عفونت لوزه گرف خ شدید ک‌نمیتونس نفس بکشه...من فک میکردم ویروسه یعنی ویروس نیس الان خوب شده

2706