2737
2739
عنوان

نتیجه تجربیات درمانی و تحقیقاتی تقویت اسپرم جهت باروری طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 25507 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کپسول کیوتن پلاس 100و فرتیل اید من همسرم خورد تعداد اسپرمش و مورفولوژی دوبرابر شد اما تحرک تغییری ک نکرد هیچ کم هم شد ک امیدوارم بعد جراحی واریکوسل بهتر بشن
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
2731
ناجی جان ممنون از راهنمایی های خوبتون من حتما سعی میکنم بهش عمل کنم میشه لطفا منم توی کلوپ اد کنید من همسرم تعدادو تحرک اسپرم بسیار کمه دکتر ناامیدم کرده ولی من توکلم به خداست
خدایا من با این دلی که شکسته بازم امیدم به تو هست میدونم تو بخوای میشه من بدون واسطه فقط خودت رو صدا میزنم
2740

کسی تازگی از قرص های جلبک کلرولا و اسپیرولینا استفاده کرده؟

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
سلام میشه دعا دوم رو کامل بنویسید

عزززیزم..شما شوهرت مشکل داشت اسی هاش؟؟؟

تیکرت آبیه..بسلامتی نی نی پسر داری؟؟

توروخداااا بگو چیکار کردی..منم پسر میخاااام ولی سرعت اسپرم شوهرم 7درصده😳😳😳😳😳😳

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
کپسول کیوتن پلاس 100و فرتیل اید من همسرم خورد تعداد اسپرمش و مورفولوژی دوبرابر شد اما تحرک تغییری ک ...

عزیزم جراحی کرد...بهتر شد؟؟؟

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
عزیزم شما خودت چطور باردار ششدی با این تحرک کم اسپرم لطفا جواب بده

عزیزم من ازمایشو 40روز بعد تکرار کردم...این مدت شوهرم ولمن اسیدفولیک ال کارنتین و ویتامین ای و سی خورد..معجون عسل و خرنوب و هل و دارچین و گرده نخل و یه قاشق پودر ثعلب و گردو و پسته و خلاصه هرچیز مقوی ریختم تو عسل دادم روزی دو قاشق خورد..

با کاسنی زیاد و نخود اب و پیاز

سرعت از 7درصد به 45درصد رسیده بود...نمیدونم دیگه ازمایش اول اشتباه بود یا خوب شد با تقویت

اتشالا توام بزودی باردار بشی..من اقدام اول باردار شدم

عزیزم من ازمایشو 40روز بعد تکرار کردم...این مدت شوهرم ولمن اسیدفولیک ال کارنتین و ویتامین ای و سی خو ...

عزيزم ميشه بگى نخوداب و چطور درست ميكنى . من ماه پنجم اقدامم تحرك اسپرم همسرم ٨ عه . خيلى اميدوار شدم پست شمارو خوندم.

عزيزم ميشه بگى نخوداب و چطور درست ميكنى . من ماه پنجم اقدامم تحرك اسپرم همسرم ٨ عه . خيلى اميدوار شد ...

نخد خیس میکردم از شب تا صب ک نفخش بره..صب با پیاز و یکم نمک و فلفل میزاشتم میپخت...انشالا ک خییلی رود نتیجه بگیری عزیزم

2706