2733
2739
عنوان

نتیجه تجربیات درمانی و تحقیقاتی تقویت اسپرم جهت باروری طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 25504 بازدید | 93 پست
این آخرین پیام من تو نی نی سایته اگه باعث رنجش و ناراحتی کسی شدم ، اگه دل کسی رو شکستم ، اگه حرف تند یا نامربوطی زدم ، اگه به کسی بی احترامی کردم ، اگه در حق کسی کوتاهی کردم و ... از همتون طلب بخشش دارم ، امیدوارم به بزرگواری خودتون منو ببخشید دوستان من تو کلوب هستن اگه کسی سوالی داره یا راهنمایی میخواد میتونه تو کلوب عضو بشه و ازشون راهنمایی بخواد
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
مدیر کلوب دوستای ناجی جون "مامان نرجسه" آدرسش: http://register.ninisite.com/Profile/View-145136.aspx به دوستی انتخابش کنید و بهش پیام خصوصی بدید کلوب دعوتتون کنه
چشمه باش نه لیوان آب تا بتوانی رنج ها را در خود حل کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
سلام الی جون ناجی ایران نیست من دوستشم حروفی که نقطه ندارن : ... اهنّا شراهنا انا هنا نا شرهی نا مودن هذ مدحی ... فقط حرف "ن" رو بدون نقطه بنویس
چشمه باش نه لیوان آب تا بتوانی رنج ها را در خود حل کنی
سلام ناجی عزیز ممنون بابت راهنماییهای خوبت خیلی مفید بودن من امروز اتفاقی با شما آشنا شدم در شرایطی که واقعا افسرده بودم. حرفهات خیلی خیلییییییییی بهم امید داد واقعا آرام بخش بود در شرایطی که من داشتم ان شاءالله هر جا که هستی موفق باشی عزیز
2740
ازمایش شوشو من دوستان کمک کنید sper conc 76 m/ml >=20 motility (a+b+c) 50.3 rapid prog. motility (a) 20.4 % >=20 round cells slow prog. motilty b 19.2 RBC non-prog motility c 10.7 % immotility d 49.7 morph normal forms 33.2 >=30 msc 38.2 pmsc a 15.5 pmsc b 14.6 fsc 16.6 velocity 11 smi 139 allsperm 228 >=40 motile sperm a+b+c 114.6 prog.motile sperm a + b 90.3 >=20 functional sperm 49.8 appearance normal liquefaction normal چیکار کنیم مااا
طبیب محمد صدیقی:درمان بیماری ها با گیاهان دارویی وطب سنتی با بیش از 50 سال تجربه طبابت ویزیت تلفنی+مشاوره رایگان شماره های تماس: 02165114469 +09120580638+09155077358
گروه پزشکی در تلگرا م در قسمت پروفایل من ادرس موجوده
2706