2737
2734

سلام به همه دوستان 

همه شما میدونید پس انداز کردن مهم ترین بخش زندگیه باهر درآمدی اگر اهلش نباشی زندگی درست پیش نمیره💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

کاری نداریم به شرایط اقتصادی  💚

کاری نداریم چقدر درآمد داریم 💚

فقط به کمک هم شروع میکنیم به درست خرج کردن و مدیریت صحیح مالی💚

هرکس دوست داره به مابپیونده 

تا پایان سال ۱۴۰۲ ببینیم هرکدوممون چقدر جلو رفتیم 

به چه چیزهایی تو این ۱سال رسیدیم💚

خیلی خوبه ایده هاتون رو بدین

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول خودم رو بگم 

امسال سعی کردم خرید عید رو شلوغش نکنم 

و خرج زیادی نکنم💚

یه مقداری لوازم ارایش گرفتم

۱ دست تو خونه ای 

یه مقدار لباس برای دخترم 

۲دست هم همسرم 

باقی پول عیدی رو پس انداز کردم کاملا💚

2728

انقدر قسط روهم دیگه میفته و وضعیت معیشتی واقعا 

خیلیا نمیتونن پس انداز کنن...

و خدا به هممون رحم کنه..

ممنون از تاپیکت..❤

الهی هیچکس تو زندگیش شرمنده بچهاش نشه..

خونهاتون پر رونق۰❤❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
عالیه شماهم بیاین و راهکاراتون روبدین💚

راهکار اینه هر چیزی احتیاج داشتی کالای بادوام باید زودتر بخری و گرنه ۶ ماه بعد ۲ برابره.بعدش پول نقدتو طلا ارز دیجیتال سهام  ماشین زمین ... بخری و بیخیالش شی تا چند سال

من خودم امسال خرد خرد پولامو جمع کردم تونستم یه گوشواره بخرم البته خیلی ظریفه 

ان شاالله امسالم همین کارو میکنم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

هر جمعه ۷۰ هزار تومن بریزین توی یه کارتی که رمز دوم نداشته باشه ، میشه روزی ۱۰ هزار تومن :)

یا اگر بیشتر توانشو دارین، که چه بهتر :)

و سعی کنید با پولاتون طلای دست دوم یا سکه های زیر یک گرم بخرید.

بازم اگر توانشو دارید که سعی کنید ماهی یک سکه رو حتما بخرید

چون ما در کشور جهان سومی هستیم‌و باید بعنوان پس انداز طلا داشته باشیم

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
انقدر قسط روهم دیگه میفته و وضعیت معیشتی واقعا  خیلیا نمیتونن پس انداز کنن... و خدا به هممون ...

عزیزم خانم های ایرانی همیشه بهترین مدیران اقتصادی ان توهرشرایطی خوبه که همدیگه رو کمک کنیم و بهم یادبدیم 💚

من هم گرچه ادم ولخرجی هستم ولی خیلی دوست دارم جلوی خیلی چیزارو بگیرم ..

پارسال ۳ دست مانتو گرفتم واسه عید چند جفت کفش و همین زمستان امسالم چندتا پالتو و نیم بوت و اسپرت گرفتم

میخوام امسال دیگه مانتو نگیرم اونارو استفاده میکنم با اینکه تازه ازدواج کردم ولی خرید آنچنانی نمیکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
راهکار اینه هر چیزی احتیاج داشتی کالای بادوام باید زودتر بخری و گرنه ۶ ماه بعد ۲ برابره.بعدش پول نقد ...

دقیقا درسته 

گام اول باید یاد بگیریم چطور مدیریت کنیم که درنهایت تبدیل به طلا و...بشه 💚

2706