2737
2734
عنوان

حرف های با مادرم در اتاق خالی اش ۲

431 بازدید | 10 پست

چراغ خوابت رو بردم خونه خودم.. میزنمش برای دخترم.. نور سبز زیبایی داره که دخترم عاشقشه.. شبها صورتشو میچرخونه و نگاهش میگنه... همش فکر میکنم، خب وقتی دخترم از تو پرسید چی بگم... وقتی بهم گفت مامان، تو مامان نداری... من فرو میریزم...

من مقصر هستم... مقصر اینکه دخترم مادربزرگش رو ندید.. من باید زودتر بچه دار میشدم.. ولی خدا هم نخواست..خب این چراغ خواب سبز یادگار تو هست، و من هرجا میرم با خودم میبرمش..

برای دخترم...

کی فکرشو میکرد یه روزی دلخوش به این چراغ خواب پنج هزار تومنی شیشه شکسته باشم.. و مثل غنیمت ازش مراقبت کنم....

چراغ خواب رو آوردم با خودم امشب اینجا.. برای اینکه دخترم با آرامش بخوابه... زدمش توی همون پریز بالای تختت...

یادته وقتی خواهرم آسمونی شد چی گفتی؟؟

نشسته بودی روی تخت، برگشتی گفتی، یعنی میشه یه دفعه در باز بشه و دوباره دخترم بیاد داخل؟؟ یهو بیاد بگه سلام مامان...

بعد خودت گفتی اما کی تا حالا برگشته چه اون برگرده... سرت رو انداختی پایین و.....

حالا من همش میگم یعنی میشه در اتاق باز کنی... عصات رو بزنی زمین و چق چق صدا بده...

وارد بشی و لبه تخت بشینی و پس پس کنی... بعدم چراغو‌روشن کنی توی چشمم و بهم این چراغ فوگور رو خاموش کن...

اما نه، اینبار بهت نمیکنم پس پس نکن... این موبایل لعنتی اشغال رو نمیگیرم دستم... میذارم برام حرف بزنی... هرچه گفتی محکومت نمیکنم... اختلاف نظرهای احمقانه مو بیان نمیکنم که توی فلسفه زندگی و منطق شکستت بدم... 

حالا با همه وجودم میفهمم که من در برابر تو هیچ نبودم... هیچ نبودم.. و منطق تو فراتر از درک مغز عاجز و ناتوان من بود...

وقتی گاهی بچه خواهرم رو خطاب میکردی دختر عصبانی میشدم... میگفتم مگه بی نام ونشانن! چرااسمشونو نمیگی... و حالا خودم دخترم رو خطاب میکنم دختری! یعنی دختر من! حالا کفهمم واژه دختر یعنی عشق... دختر بوی سیب زرد شیرینی رو میده که پای درخت بو کنی...

حالا میفهمم چرا خطاب میکردی دختر... و این تنها یک از هزاران بود....

مادر یک فرشته آسمانی و نازنین دختری که هدیه خداست برای آرامش قلب سوخته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روحشون شاد🖤 خدا بهتون صبر بده🖤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731

وای خدایا😭😭😭😭😭😭

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

سلام رز جان من تاپیک شمارو دنبال میکنم ، هربار میام با کلی اشک و اندوه برمیگردم ، از دست خودت بابت رفتارت با مادرت ناراحتی ، اما باور کن الان با این عذاب وجدان و احوال اندوهگینت مادرتو ناراحت میکنی ، چون ارواح از حال بازمانده ها اگاهن ، مادرت به خوابت نمیاد؟؟ 

میگی مادرم بچمو ندید ، عزیزم دیدت دنیایی و جسمانیه ، ارواح اگه جز روح خوب باشن اجازه دارن گاهی به خانوادشون در دنیا سر بزنن و‌مطمئنا مادرت بچتو دیده 

الان که‌ مادرت دستش از دنیا کوتاست ، اگه براش نماز بخونی و‌خیرات کنی، اونقدر خوشحالش میکنی ، که انگار هیچوقت اون رفتارهارو در دنیا باهاش نداشتی  و اینکار حس خوبی هم به خودت میده هم به مادرت و هم به اون کسی که در راه مادرت داری بهش کمک میکنی

پس از پیله ی غمی که به دور خودت بستی بیا بیرون و بخاطر مادرت هم شده پرواز کن 

وقتی به رفتار بده گذشتت با مادرت فکر میکنی

درست مثله کسی هستی که چاقو خورده اما حاضر نیست اون‌چاقو رواز تنش دربیاره و‌میگه بزار بمونه تا همچنان درد بکشم ، چاقو رو دربیار عزیزم ، بخاطر مادرت

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
2740
سلام رز جان من تاپیک شمارو دنبال میکنم ، هربار میام با کلی اشک و اندوه برمیگردم ، از دست خودت بابت ر ...

عزیزم چقدر قشنگ برام نوشتی. ممنونم از حس خوبی که بهم دادی. راستش هیلیی از اعتقاداتم رو از دست دادم. اصلا شک کردم به همه چیز... دخترم خیلی خیلی شبیه مادرم هست. مادرم رو به خواب میبینم و توی خواب می‌دونم که نیست... حتما به نیتش خیرات میکنم.ممنونم از اظهار همدلیت🌹🌹🌹

گلم من اتفاقی اومدم  تو تاپیکات و دو تاپیک آخر رو خندم دلم ریش برات اگه پیشم بودم بغلت میکردم 

ماجرایی رو که تعریف کردی رو حتی تصورشم خیلی سخته من با خوندنش الان نیم ساعته دارم گریه میکنم آخ منم خیلی

اذیت کردم به مامانم بار ها شده دلش

رو شکوندم همین ظهری باهاش بحثم شد من حتی اگه یه لحظه تصور کنم مامانم نباشه دییونه میشم 

انشالله همه مادران سرزمینم سایه شون بالای سر فرزندان شون باشه و مادر شما هم روحش شاد 

واسه شادی روح مامان تون فاتحه میخونم 

خواهر هم خدا رحمتش کنه 

خواهر چرا فوت کردن ؟

گلم من اتفاقی اومدم  تو تاپیکات و دو تاپیک آخر رو خندم دلم ریش برات اگه پیشم بودم بغلت میکردم&n ...

ممنونم عزیزم. انشالله سایه مادرت سالها بر سرت باشه. ۱۲۰ سال عمرشون باشه. خواهرم بخاطر تومور مغزی جوونمرگ شد...