2737
2739
عنوان

تیرکشیدن قلب😭

962 بازدید | 28 پست

دوستان شوهرم ازدیروز قلبش تیر میکشه ول میکنه دیروز صب دعوای خیلی بدی داشیم ازاون موقع به بعد اینجوری شده الان مثل گاو دارم اشک میریزم حالم بده عصر رفت درمانگاه  اکوی قلب گرفت بهش گفتن نرمالی .ی قرص ارام بخش هم بهش داده دکتر گفتتتش شاید بخاطر استرسه.

واقعا حالم بده هی خودمو لعنت میکنم  از ناراحتی مثل چی دارم میلرزم کاش قلبم بگیره بمیرم ولی شوهرم چیزیش نباشه😭کسی تجربه ای مشابه ای داره کمکم کنید.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتى اكو نرمال بوده ديگه مشكلى نيست!

ديگه هم باهم دعوا نكنيد.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2731
بابا هیچیش نیست

اخه دو روز قلبش تیر میکشه چراخوب نمیشه 😭

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

تیرکشیدن قلب دلایل مختلف داره

میتونه از استرس باشه نه مشکل قلبی.یعنی با گذشت زمان ورفع شدن استرس برطرف میشه

میتونه به قلبش ربط داشته باشه ومشکل قلبی باشه

میتونه مشکل از معده ش باشه که به قلبش فشار میاره

خدایا بی نهایت شکرت

عزیزم شاید تپش قلب گرفته لبینم معده درد هم داره یا نه بعد درد به پشته شونه هاش میکشه یا نه یا چونش درد بگیره 

یا استرسه یا از معدش هست حالا اینارو ازش بپرس

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2738
خوب میشه نگران نباش

خداازدهنت بشنوه انقدر حالم بده  ک چشام شده بادکنک دماغم کیپ شده ازبس گریه کردم

اخه دو روز قلبش تیر میکشه چراخوب نمیشه 😭

ادم اعصابش بهم میریزه ممکنه قلبش یه تیری بکشه اکوی قلب وقتی نرمال بوده ینی هیچی نیست. فشارشو بگو چک کنه. قرصاشوبخوره فضارو اروم کن گریه نکن جلوش اوکی میشه

خب وقتى اكو نرمال بوده ديگه مشكلى نيست! ديگه هم باهم دعوا نكنيد.

اره زده نرمال بهش گفته شاید ازاسترسته ولی دلم اروم نمیگیره فردا باز میفرستمش دکتر

تیرکشیدن قلب دلایل مختلف داره میتونه از استرس باشه نه مشکل قلبی.یعنی با گذشت زمان ورفع شدن استرس بر ...

ازکجابفهمم ازکدومه ازدیروز اینجورشده .قلبش تاحالا مشکل نداشته پیش مرگش بشم الهی تقصیر منه احمقه کاش من بمیرم ازدستم راحت شه 😭😭😭😭

یه راه حل دارم گریه نکن بجاش برو بغلش کن بوسش کن بخدا باور کن خوب میشه🙂❤

نمیتونم جلو اشکامو بگیرم اون هی بوسم میکنه میگه بس کن نمیتونم نیم ساعت پیش بغلش بودم هی ب غلط کردن افتادم بهش میگم من بچهاتو تنها نزار من جز اون کسی ندارم😭😭😭

ازکجابفهمم ازکدومه ازدیروز اینجورشده .قلبش تاحالا مشکل نداشته پیش مرگش بشم الهی تقصیر منه احمقه کاش ...

من خودم مشکل قلبی دارم،درد قلب معمولا یکسره نیست.میگیره و ول میکنه

اگر دردش مداوم هست شاید ازهمون استرس یامعده باشه....چون دردها شبیه به هم هستند حتما باید دکتر بره تا نوار و اکو گرفته بشه و دکتر اگر گفت قلبش نیست،نگران نباشین بااستراحت بهتر میشه

خدایا بی نهایت شکرت