2733
2734
عنوان

پیراهن همسرم🥲🥲

509 بازدید | 25 پست

سلام من امشب یه مقدار لباس سفید بودن با مقنعه دخترم گذاشتم لباسشویی و از قضا پیراهن آبی رنگ شوهرمو گذاشتم داخلشون و مایع سفیدکننده ریختم و ماشینو روشن کردم حالا ک شستشون واییی لباس آبی خوش رنگو رو آستین پشت کمر و.. ب بنفش تبدیل شده خ ناراحتم کلا دوبار بیشتر نپوشیده 480 تومن هم پول داد براش. فرداشب هم عروسی دعوتیم 😭😢 شوهرم از اوناس ک غر میزنه و سرکوفت موندم بهش بگم نگم ولی جلوی لباس خوبه یعنی زیر کت میشه پوشید در صورتی ک کتو در نیاره.. ای خدا اخر شبی چ سمی برا خودم درست کردم کاش میذاشتم فردا میشستم کاش 😢😢

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش

براهمه پیش میاد

من یه بار یه ساحلی قرمز انداختم تو لباسا

حواسم نبود رنگ میده

تا چندماه همه لباسای زیرو رومون صورتی بود😆

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

کدوم شهرید؟

اگه سرده هوا در نمیاره کتو دیگه همون خوبه

_بچها نخندینا :) ... صرفا چون تو حاضری برای باورت کشته شی ، به این معنی نیست که باورت درسته🙂ولی من بیشترین ضربان قلبمو موقع قشنگ ترین اشتباهم داشتم❤️یک ساعت بخاری رو خاموش کن و دعا کن سردت نشه تا فاصله علم و اعتقاد رو بفهمی..افراط تو هرچیزی سمه ×😉 خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند//هرچیز در این خانه بی برگ و نوا بود//گفتند چنینیم و چنانیم٫دریغا//اینها همه لالایی خواباندن ما بود💔
2740

اخ از شوهر نق نقو خدا نمیخششون مال من بود تا یه مدت میگفت دیوونه ای 🥲

از حریصی هیچکس سلطان نشد از قناعت هم هیچکس بی جان نشد ...تمام حسای منفیتو بزار کنار این فرصت فقط یکبار 🥰مگه میشه بدون خوردن زمین پیش بریم  مهم اینه زود بلند بشی خدا حواسش به هممون هست خیلی ساله که خداست کارشو بلده فقط بهش اعتماد کن 

فدا سرت 

ب این فکر کن ک  دو روز بعد از غر زدناش 

تو آروم میشی 

پس چرا همین امروز آروم نباشی... 

رنگ لباسش رفته ، رنگ دلتون نره

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2706