2733
2734
عنوان

من مقصر بودم ولی بنظر شما حق داشت؟

169 بازدید | 16 پست

بچه ها سه ماه پیش با دوستم دعوام شد زل نبودیم فقط دوست بودیم. (من خودم دوسش داشتم) بعدش باهم دعوا کردیم و یجورایی ابروش رفت و منو بلاک کرد وفت دیگه پیام ندم ولی من خیلی ناراحت بودم اصلا هم غرورم خورد کرده بود هم دلشو شکسته بودم عذاب وجدان داشتم هم خیلی حرصم گرفته بود میخواستم تلافی کنم. بعد از شهر ما رفته بود منم واسه اینکه باهاش حضوری حرف بزنم رفتم شهرشون که چند ساعتی فاصله داشت بهش گفتم بیا حرف بزنیم، نیومد. خیلی بد برخورد کرد و بلاکم کرد. من مقصر بودم ولی بخاطر اینکه تنها بودم نباید بیومد بنظر شما؟ هنوز دلم براش تنگ میشه ولی کاری نمیکنم دیگه🥲☹️

اگه تو بودی میرفتی؟؟؟؟نه

پس همچین انتظاری از کسی نداشته باش 

بنظرم رفتارش کاملا طبیعی بوده 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من بودم میرفتم بخدا من خیلی زود میبخشم همرو 

عزیزم تا این اتفاق برا نیفتاده اینقد مطمئن نگو میگی یه جورایی آبروش رفته پس حق داره خب 

منم جای اون  باشم (دور از جون تو ❤️)تفم تو روی کسی که اینجورم کنه نمیندازم وایبحال چیزای دیگه 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️