2733
2739
عنوان

کاش معلما انقد امتحان نگیرن!

253 بازدید | 9 پست

اومدم خونه داییم دخترداییم کلاس هشتمه 

فردا امتحان علوم و قرآن و عربی داره 

علوم ۵۰ تا سوال برای ی درسو باید حفظ کنه 

دوتا درسم بر عربی و دوتا درسم بر قرآن 

همرم معلماش تازه امروز صب خبر دادن 

آخه بیچاره چجوری تا فردا اون همرو بخونه

الان ببینینش چقد استرس داره هیچیم بلد نیس میدونه هم نمیتونه این همرو تا فردا بخونه و قراره خراب کنه ولی بازم استرس داره/:

بنظرم کاش معلما یکم بیشتر دانش آموزا رو درک کنن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سیستم اموزشی قدر ایران برای تنفر سازی دانش اموز از درس و تحصیل

تا روز قیامت بگم حق کمه 

تو هم دلیل بیقراری منی ،هم آروم و قرارمی :) 🥲🍭قربان بودنت بروم 🙂🫂 من سرما زده را گرم در آغوش بگیر ب هوای بغلت بود ک سرما خوردم ☻ از قشنگ ترین دیالوگا = مایکی : مهم نیست چقدر از هم دور باشیم ما هیچ وقت از هم جدا نمیشیم♡میدوریا:ارزو ها میتونن واقعی بشن ♡کانکی : ب هیچکس اعتماد نکن شیطان هم یه زمانی فرشته بود ♡ جیرایا:هر جا کسی به تو فکر میکنه اونجا خونه ی تو هستش ♡ایتاچی: مواقعی وجود داره ک مردم باید انتخابای دردناک انجام بدن ♡🤍 انگیزشی ترین جمله : _چرا تو ؟؟ _چرا تو اما واتسون؟؟؟ +چون ارزشش رو دارم 😌 افتخار میکنم که یک دخترم ✌️😎اگه هدفت تو رو از مردم جدا میکنه پس تنها بمون 🚶‍♀️( امضای خودمه دوست دارم چرت و پرت بنویسم 😂😔)

با دوستاش‌ هماهنگ شه بگه ما آمادگی نداریم معلمه نمییگیره

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎
2738

تازه بنظرم خوبه بخواد می‌تونه بخونه 

استرس رو هم از خودش دور کنه 

ما تو یه روز امتحان عربی و علوم اجتماعی و زبان و فارسی داریم ..دیگه ما باید چی بگیم تازه همه رو هم باید خط ب خط درست بنویسی شنبه ها هم زیست و شیمی .. زیست که همیشه امتحانه ☹️