2737
2734
عنوان

شماجای من بودین چیکار میکردین؟

149 بازدید | 17 پست

شوهرتون ناراحتتون کنه بعد شما سرو سنگین بشین ناراحت بشین حالا اون عوض اینکه بیاد از دلتون در بیاره تازه سفتو سخت قهر کنه خودتونم بخاین تموم کنین اون سفت بگیره چیکار میکنین ولش میکنین به حال خودش؟تا هرموقع خودش خاست

بله دقیقا

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ولش میکنم تا هروقت خوب بشه خودش

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهمیتش نمی‌دادم تا خسته شه خودش پیش قدم شه

ولی تو نیستی وُ شِعرَم؛آسِمونش،ماه نداره.                           از اَشک یاس کوچه ها؛تا چشم کور از گریه ها.                       با یادِ عَطر تو زنده ان؛تاباز برگردی به خونه.
2728

تا خوبه خیلی خوبه ولی وقتی اون روش در میاد بیچارم یبار به دلم بود وقتی ناراحت میشم بتونم بروز بدم و تو خودم باشم هرموقع اومدم ناراحت بشم اون بدتر از من کرد جوری که به غلط کردن ادم میفته

2738
چیکارشون باید کرد جالب اینجاس حالا من لخامم تموم کنم اون تموم نمیکنه

مردا اینجور مواقع میخوان ببینن استانه ی تحملت تا کجاست و چقدر منعطفی وقتی ببینن استانه ی تحملت بالاست یکم حساب کار و جدیتت دستشون میاد نری ناز بکشیا

با روشنایی درونت بدرخش🌅
چیکارشون باید کرد جالب اینجاس حالا من لخامم تموم کنم اون تموم نمیکنه

ما تو همون قهر یکی شروع میکنه به غر زدن بعضی وقتا من بعضی وقتا اون😂خوب که خودمون خالی کردیم بعدش قهر تموم میشه😂

مردا اینجور مواقع میخوان ببینن استانه ی تحملت تا کجاست و چقدر منعطفی وقتی ببینن استانه ی تحملت بالاس ...

نه امروز گفتم پاشو چایی بخور گفت برو اونور گرفت خابید هیچیم نمیخوره تو خونه حتی چایی منم دیگه بیخیالش شدم

وای من اینقدر نمیتونم🤕

من بدترم اونقدر دوسش دارم لعنتی خیلی جذابه خودش میدونه من خیلی دوسش دارم و اگ میبینمش پیشمه بغل و بوسش نکنم ولش نمیکنم اما تو قهر چطور اون غرور داره من ندارم؟ خودش با اون همه غرورش اومد با دسته گل خونه داداشم اینا بودم عذر خواهی  

با روشنایی درونت بدرخش🌅
2706