2737
2739
عنوان

سیکل IUI

1348 بازدید | 91 پست

سلام دوستان کسی هست در دوره سیکل ای یو ای باشه؟اگه هستید بیایید کنار هم این روزهای پراسترس و اضطراب رو بگذرونیم.اینکه روز چندم هستید پیش کدوم دکتر و یا مرکز میرید خلاصه از تجاربمون بگیم شاید به درد یک نفر خورد خودمون هم اروم میشیم.امروز روز قشنگیه و عید مبعث خدا رو قسم میدم به این روز عزیز و بزرگی پیامبر دل همه رو شاد کنه و همه منتظرا هم صاحب اولاد سالم و صالح شن.الهی امین🙏🙏🙏

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

من بار اول نتیجه گرفتم و الان برای فرزند دوم وارد سیکل شدم و روز ۱۱ هستم.مرکز اکبرابادی میرم از اخلاق و رفتار پرسنلش راضیم فقط زیادی شلوغه.

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بیمارستان صارم میرم، دیشب آمپول آزاد سازی زدم، امیدوارم این ماه بشه، یک سال اقدام کردم، ماه پیش ه ...

الهی امین.عزیزم من روز ۱۲ بعداز ای بو ای هستم برای سه شنبه ازمایش نوشته برام.فعلا که کلی علایم دارم اما چون علایم بارداری و پریود عین همه نمیشه گفت چه خبره😅.من پسرم هم با ای یو ای باردار شدم ۶سال پیش در همین بیمارستان بعداز سومین دوره ای یو ای.

من روز دوازدهم سیکل ام، شرایط خودت چه جوریاس استارتر جون؟

ان شالله عیدی قشنگت نی نی سالم و صالحتون باشه که قراره بیاد😍😍😍😍

سلام عزیزای دلم 

منم امروز چهارمین روز که ای یو ای کردم از کمر درد و‌پا درد دارم میمیرم بعداز ای یو ای دو بار رابطه داشتیم، 

من همدان ای یو ای کردم امیدوارم نتیجه بگیرم راستش اصلا امید ندارم 😢

ایشالااا که همه امون نتیجه بگیریم 🙏🏻

2738
سلام عزیزای دلم  منم امروز چهارمین روز که ای یو ای کردم از کمر درد و‌پا درد دارم میمیرم ب ...

توکل و امیدت به خدا باشه ان شالله هرچی خیر و صلاحمونه همون مقدر شه🙏🙏🙏

منم روز 6ای یو آی هستم  اولین باره ای یو ای کردم برام دعا کنین منم علایم دارم فکر میکنم قراره ...

عزیزم نکران نباش طبیعیه ان شالله دا عیدی قشنگت رو بهت با نی نی بهت بده.منکه روز سیزدهم و باز بی بی چکم منفی شد فردا ازمایش دارم ولی فکر نکنم باردار باشم

سلام عزیزای دلم  منم امروز چهارمین روز که ای یو ای کردم از کمر درد و‌پا درد دارم میمیرم ب ...

سلام عزیزم امروز بهتری؟دردهات کمتر شدند؟

یه چیزیی بگم من ۶ سال پیش که باردار شدم روز ۱۲ بی بی چکم منفی شد و کلا علایم پریودی رو داشتم و فکر میکردم که دیگه تمومه اما روز چهاردهم بی بی هاله انداخت و بعدهم ازمایشم مثبت شد اینا رو گفتم که به علایم توجه نکنید چون کلی دارو و امپول هورمونی هم مصرف کردیم ممکنه علایم کاذب بارداری هم باشه و یکی هم علایم پریود و بارداری خیلی شبیه بهم هستش.فقط تا روز ازمایش مراقب باشید کار سنگین نکنید چیز سنگین بلند نکنید.من یادمه اون زمان همسرم روز بعداز انتقال هم رفتن ماموریت و یک هفته بعداز ازمایشم برگشتند و شرایطم اصلا ایده ال نبود دم عید بود کلی کار کردم بازار رفتم اما وسایل سنگین بلند نکردم.نیاز به استراحت نیست فقط مراقبت اولیه.ان شالله به حق این ماه عزیز و تولد اقا امام حسین و حضرت ابولفضل و اقا مهدی صاحب الزمان چشم همه منتظران با فرزندان سالم  و صالح روشن شه الهی امین❤🙏🙏

2706