2733
2734
باران جون.زنگش زدم.عااالی بود.دوازده جلسه هشتادو پنج تومن هیپ هاپ،عربیشون هنوز تشکیل نشده،اونم دوازد ...

سلام میشه در خضوص کلاس رقص کمکم کنید من خیلی وقته پیگیرم ولی خب تازه با این‌سایت اشنا شدم ممنون میشم جوابمو بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میشه در خضوص کلاس رقص کمکم کنید من خیلی وقته پیگیرم ولی خب تازه با این‌سایت اشنا شدم ممنون میشم ...

سلام من برات درخواست دادم عزيزم لطفا قبول كن تا شماره را ازت بگيرم خانومي خيلي ممنون

2728
دوستان من یه مربی تو مرداویج سراغ دارم همه رقصی آموزش میذه ۱۲جلشه ۱۵۰ هر کی خواست خصوصی پیام بده😍😍 ...

سلام عزیزم اگه ممکن برای من هم ارسال کنید 

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن
اخه آ درس اموزشگاه رقص و ک اینقد علنی نمیگن ولی من یکی سرااااغ دارم میخوای آدرس و خصوصی بگم البته قب ...

عزیزم ممکن آدرسی که گفتید به من هم بگید

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن
2738
دوستان من یه مربی تو مرداویج سراغ دارم همه رقصی آموزش میذه ۱۲جلشه ۱۵۰ هر کی خواست خصوصی پیام بده😍😍 ...

سلام میشه ادرس این خانم‌تو مرداویج را به منم بدین . خیلی نیاز دارم ممنون

واسه آقایون ندارید؟😥

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
2706