2733
2739

من هشت سالی مبشه عمل کردم دکتر معروفی ام بود ولی انحراف بینی اول سمت راست بود اما بعد عمل شد سمت چپ.😐صبح بعد بیداری ام قد یه لوبیا یه سمتش ورم داره که باید ماساژ بدم تا درست بشه و ..کاش هیچ وقت عمل نمیکردم😢

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم یه سمتم ورم داره ۷/۸ سالی هم هست عمل کردم اوایل اصلا اینجوری نبود به مرور شد و خب دیگع بیخیال ورم شدم چون میدیدم دوستام با اونهمه تزریق امپولی ک انجام دادن برای ورم بازم با من فرقی ندارن دیگه بیخیال شدم ...

انحراف چجوری میشه

انگار تیغه ی وسط بینی کجه .وسوراخای بینی هم اندازه نیست

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2738
منم یه سمتم ورم داره ۷/۸ سالی هم هست عمل کردم اوایل اصلا اینجوری نبود به مرور شد و خب دیگع بیخیال ور ...

خیلی رو اعصابه ورمش..

بینی شما گوشتی بود؟

وای من ۳روز دیگه وقت عمل دارم😨

ان شالله برا شما خوب پیش بره.بینیتون استخوانیه یا گوشتی؟

خیلی رو اعصابه ورمش.. بینی شما گوشتی بود؟

اره گوشتی بود... من ورمش باعث میشه خطای دید ایجاد بشع بابام هی میگه بخدا بینیت کجع😂😂 هی باید بگم بخدا بخاطر ورمه سمت چپه که حس می‌کنی بینیم به اون سمت کجع یکم...

ولی خب توجه که کنی مشخصه مثلا سریع با ی نگاه قابل تشخیص نیست...

حالا ماساژ بعد اینهمه مدت که از عمل میگذره جواب میده؟

تقریبا گوشتیه 

نگران نباش من مشکل بینیم انحراف بود و عمل سختی بود.عمل زیبایی راحت تره😊

2706