2752
2734
عنوان

خانواده شوهر

1198 بازدید | 108 پست

متاهلا از خانواده شوهرتون چیزی دیدین که کاملا عجیب بوده باشه و انتظارشو نداشته باشین و رو زندگیتون و روحیه تون تاثیر بد گذاشته باشه؟

حالمون خوب باشه و دلمون خوش ❤❤❤😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه چپ و راست غیبت جاریمو میکنن و میگن بد ذاته ولی جلو روش باهاش خوبن و ازش میترسن 😂

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

اره همین حالا چسبیدن بهم ک چرا بچه دار نمیشین مادر شوهرم پرو پرو اومده بم میگه مگه جلو گیری میکنین ؟منم ساکت موندم الان دارم حرص میخورم ک چرا ساکت موندم؟ایندفعه گفت بهش میگم ببخشید نمیتونم مو ب مو توضیح بدم ... اخه ما خودمون بچه نمیخواییم بگو ب توچه

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
2706