2737
2739

خوب ک شدین 

حساسیت پوستی گرفتید ؟ 

چند مدت بعدش خارش داشتید ؟ 

من ب شدت ب مواد غذایی خاص حساسیت گرفتم ... مثل رب فندق باقلا 😐

چیزایی که اصلا بهشون آلرژی نداشتم باعث خارشم میشه چرا 😣😣😣

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گال شنیدم خیلی بده توی خونه بیفته واویلاست

انقدر از نظر روانی اذیت شدم ...

افسردگی داشتم و این بیملری ب شدت تشدیدش کرد

ی خانمی تاپیک زده بود ک پتو هاش رو داده بیرون براش بشورن گال گرفته بود از طریق پتو ها.منم گوگل سرچ کردم خیلی وحشتناک بود تا حالا نشنیده بودم.

ممکنه بعد از ریشه کن شدن تا مدتها عوارضش باقی بمونه چون مستقیم از طریق پوست وخون تغذیه میکنه وزیر پوست سر وبدن تخم ریزی میکنه .

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
2738
ی خانمی تاپیک زده بود ک پتو هاش رو داده بیرون براش بشورن گال گرفته بود از طریق پتو ها.منم گوگل سرچ ک ...

خدا برای دشمن آدمم نیاره ...

واقعا عذاب آوره

علائمش چیه

شبیه شپش .خارش شدید پوست تاول های ریز .

منم اینجا اولین بار اسمش رو شنیدم .از شپش میگن وحشتناک تره.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
انقدر از نظر روانی اذیت شدم ... افسردگی داشتم و این بیملری ب شدت تشدیدش کرد

انشالله خوب میشی گلم از کجا گرفتی من شنیدم یکی از دوستام گفت کل وسایل خونه رو آتیش زدم از مبل دست دوم اومده تو خونه

خدا برای دشمن آدمم نیاره ... واقعا عذاب آوره

عزیزم حق داری.

من از ترس پتو هامو خودم شستم شنیدم شایع شده.

الان تونستی ریشه کن کنی؟

2706