2733
2734
عنوان

تروخدا یه راهکار بگید

37 بازدید | 5 پست

سلام دوستان تروخدا هرکس هر اطلاعی از عمل همورویید داره بهم بگه ممنونتون میشم عفونت زخم بعد عمل با چی خوب میشه زخمش هرچقدرم تمیز پانسمان میکنیم بازم عفونت داره الان خیلی باعث درد شده تروخدا اگر راهکاری دارید بگید

منم همورویید شدید دارم طوری که بعضی وقتا نه میتونم راه برم نه بشینم شکنجه میشم ولی دکتر گفت اگه عمل کنی ممکنه بعد چند سال بی اختیاری بگیری منم ترسیدم سننم کم بودبعد زایمان که بد تر شدم فقط سعی کن ابو مایعات زیاد بخوری که یبوست نشی

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹

شما عمل کردین یا زخمتون عفونت کرده

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر قرص نداده که چرک نکنه اخه اکثرا میدن