2733
2734
عنوان

شکست

691 بازدید | 36 پست

سلام...خیلی دلم گرفته..داغونم..حدود ۱۰ سال پیش پدرم رو از دست دادم...

۳۰ سال دارم وفرهنگی هستم و فوق لیسانس ...پدر مرحوم و برادرم هم فرهنگی ..آشنایی با همسرم ۲ سال طول کشید و عاشقانه دوستش داشتم و چون برادرش فوت کرد منتظرش موندم و به خواستگارام هم جواب منفی می دادم ، ۱ سال هم نامزدیمون طول کشید...حدود ۲ و خورده سال هم زندگی مشترکمون رو آغاز کردیم...

متاسفانه بعد ازدواج متوجّه شدم واژینیسموس هستم و نتونستم با همسرم رابطه برقرار کنم...البتّه بماند که چند بار هم که خواستیم ایشون نتونستن و....حدود ۱ سال میشه که انواع تحقیر و توهین ها و بی محلّی هارو از همسرم دیدم...الان هم که فهمیدم بهم خیانت کرده...انگار از آسمون به زمین زدن منو...حدود ۴۰ روز هست که خانه ی مادرم هستم و چون زنگ و تماسی بهم نکرد منم مهریه ام رو به اجرا گذاشتم. ولی نمیتونم فراموشش کنم و دوسش دارم

از تو بگذشتم و بگذاشتمت بادگران * رفتم ازکوی تو لیکن عقب سرنگران * ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی * تو بمان و دگران وای به حال دگران

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازخدا میخوام خودش کمکت کنه تایه تصمیم درست بگیری

ولی جای تاسف داره یه مردی ۴۰روز اززتش بیخبر باشه

من مجردم واقعا نمیدونم برا چنینی شرایطی چی بگم

توروخدا واسه شاغل شدنم ورسیدن به حاجتم  صلوات بفرست مهربون🙏🥰😘الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🙏لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم🙏🌷🌷تنتون سلامت ،دلتون همیشه شاد دوستان😍😍😍
ببخشید چه مریضی هست؟

ترس از دخول

از تو بگذشتم و بگذاشتمت بادگران * رفتم ازکوی تو لیکن عقب سرنگران * ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی * تو بمان و دگران وای به حال دگران
اخی عزیزم بمیرم واست.....ببینم خونه خودت نباشی مهریه بزاری اجرا میدن؟درخواست طلاقم طرف نده بگه از خو ...

آره...ولی نفقه رو رد میکنن... کلیدهای خونه رو ازم گرفت و جلوی برادرم گفت ۵ تا زن میگیرم

مگه دکتر نرفتی برای واژینسموس؟! درمان میشه ها

یه بار رفتم و گفت با انگشت امتحان کن...منم پشت گوش انداختم و فقط به رابطه ی دهانی و سطحی بسنده کردم...تقصیر خودم

آره...ولی نفقه رو رد میکنن... کلیدهای خونه رو ازم گرفت و جلوی برادرم گفت ۵ تا زن میگیرم

آخی بمیرم واست منم اولین باره ک اومدم خونه پدرم منم یساله ازدواج کردم تازه عروسم انقدر از دیروز ب اینور نابود شدم منتها منو مادرشوهرم شوهرمو پر کرده اینکارو کرده خبری هم ازشون نیس

ازخدا میخوام خودش کمکت کنه تایه تصمیم درست بگیری ولی جای تاسف داره یه مردی ۴۰روز اززتش بیخبر باشه ...

به وکیلش گفته فقط طلاق توافقی و هیچ پولی نمیدم.

آخی بمیرم واست منم اولین باره ک اومدم خونه پدرم منم یساله ازدواج کردم تازه عروسم انقدر از دیروز ب ای ...

اونجور دعوا و بحث ها عادی....ان شالله حل میشه..

ولی همسرم منو نمیخواد و عاشق یه نفر دیگه شده.

2706