2737
2739

۵ سالشه ۴ روز دیگه تولدشه 

یه اسباب بازی دیده خونه هست تخت وهمچی داره قیمتش ۲ ملیونه میگه الا وبلا همینو برام بگیرید . کوچیکترش توی ۳۰۰ تومن پیدا کردم میگه اینو نمیخام 🥺

۵ سالشه تا حالا دوبار کیک السا گرفته پیله کرده امسال هم السا میخوام😢

حالا من فقط یک سالگیش دعوت کردم بقیه تولداش فقط خودمون بودیم ولی عکساش استوری کردم . 

حالا امسال قصد داشتم خواهر شوهرم و خواهر و زن داداشم و مامانم هم دعوت کنم . 

اینو میشناسم اگر همون کادو رو نخرم آبرومو میبره  جلو همه میگه برو عوضش کن . 

کیک هم همش السا اوف🥲

بهش گفتم مامان این گرونه گف باشه ارزونترشو بگیر ولی شبیه باشه حالا این ۳۰۰ تومنی ها خیلی فرق دارن با چیزی که انتخاب کرده . چکار کنم من

کیک رو هم قانع نمیشه میگه فقط السا . 

.

پنج سالشه حریفش نمیشی

بعدا میخوای چیکار کنی

والا دوس داشتن بچه ب معنی انقد بها دادن بهش نیست

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یجوری حریفش شو بزرگتر بشه واویلا

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738

پس بهش بگو تولد نمیگیرم اگ اینطوری بکنی  یا جوری ک میخام انجامش میدم یا اصلااا برات تولد نمیگیرم سال بعد میگیرم یکمی بترسونش😑

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

با اجازه استارتر. 

امشب راس ساعت ۹شب همزمان با کل کشور از حرم امام رضا سوره ی یاسین خوانده میشود .هر کجا هستید همه با هم همنوا شوید ..عزیزان شبکه سراسری اعلام کرد وگفت در هر جایی که هستید اهل بیت رو واسطه قرار دهید وبرای سلامتی و فرج آقا امام زمان ..سوره ی یاسین خوانده شود  ...خواهشمند یم که راس ساعت ۹ با کل کشور سوره ی یاسین فراموش نشود...لطفا پیام و تا جایی که میتونین نشر دهید.

"التماس دعا" دوستان من رو فراموش نکنید خیلی دعام کنید تو تحصیلاتم موفق شم و به آرزو هام برسم ❤

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎
پنج سالشه حریفش نمیشی بعدا میخوای چیکار کنی والا دوس داشتن بچه معنیش انقد بها دادن بهشون نیست

در مورد کادوش بله 

ولی کیک رو متوجه نمیشم؟

چرا پدرمادرا انقد زورگوعن

عاشق الساس تا اخر عمرش میخواد کیکش همون باشه 

مگه کیک تولد خودش نیس؟

مگه کیک نمیخریم ک فردی ک تولدشه رو خوشحال کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

پنج سالشه حریفش نمیشی بعدا میخوای چیکار کنی والا دوس داشتن بچه معنیش انقد بها دادن بهشون نیست

ن بخدا اتفاقا خیلی قانعه خیلی کم براش میخرم ولی این اسباب بازی رو پیش بچه جاریم دیده اونم نزاشته بهش دست بزنه میگه مثلش بخر برام

.
2706