2733
2739

ممنون میشم  

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

برو دکتر عفونت ادراری داری

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

قندات خوبه ولی آهنتم کمه عفونت ادرارم که گفتم داری شدیدم هست

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قندات خوبه ولی آهنتم کمه عفونت ادرارم که گفتم داری شدیدم هست

ع شدیده؟ اوایل بارداری از دادم عفونت ۱۰۰۰۰۰ بود یه بسته سفکسیم خوردم الان شده ۲۰۰۰۰ و....نمیشه یه بسته دیگه بخورم

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃
2731
ع شدیده؟ اوایل بارداری از دادم عفونت ۱۰۰۰۰۰ بود یه بسته سفکسیم خوردم الان شده ۲۰۰۰۰ و....نمیشه یه بس ...

برو دکتر عزیزم بارداری درمان سرخود درست نیست

😑فکر خودتون نیستین فکر بچه تو شکم باشین اخه خودرمانی با دارو!!!!!

دکتر داد خودم نگرفتم....سری دوم رو میگم خودم بگیرم

2738
دکتر داد خودم نگرفتم....سری دوم رو میگم خودم بگیرم

کلا ببین اینجا خدایی جایی نیست. بگین آزمایش برام تفسیر کنین اونم وقتی شرایط انقدر خاصه باردارین چه برسه این که یهو یه بسته دو بسته کنین!!!!

کلا ببین اینجا خدایی جایی نیست. بگین آزمایش برام تفسیر کنین اونم وقتی شرایط انقدر خاصه باردارین چه ب ...

درسته