2752
2734

سلام بچه ها 

من قبلا یه بار ازدواج کردم و تو نامزدی جدا شدم به خاطر اینکه شوهرم قرص مصرف می‌کرد و اخلاقش خیلی بد بود سرکار نمی‌رفت ولی مادر شوهرم ماه بود هر چی از ماه بودنش بگم کم گفتم تو این دو سالی که عروس شون بودم از خودم رنجیدم ولی از مادر شوهرم نه 

اینم بگم که سنش پایینه ۴۵ سالشه و خیلی سر زنده و مهربونه

اون موقع که میرفتم خونه شون منو می‌برد کلاس یوگا کلاس استخر پیاده روی مهمونی سفره خونه با دوستاش جمع می‌شدیم میرفتیم باغ باهم آشپزی میکردیم در کل بگم که یه تیکه جواهر بود ولی حیف که نشد باهاشون زندگی کنم

همیشه بهم پیام میده و شرمنده س از پسرش همیشه میگه دلم برات تنگ شده الان یک سال و نیمه جدا شدم ندیدمش از واتساپ و ایمو و اینستاگرام گاهی به هم پیام میدیم 

چند باری از اطرافیان مادر شوهرم شنیدم که زیاد میشینه برای من گریه میکنه و میگه دلم براش تنگ شده و دوسش داشتم و اینا😢

ولی امشب یه چی دیدم دلم براش آتیش گرفت اول یه عکس نوشته دلم برات تنگ شده استوری کرد بعد دیدم از ایمو برام پیام اومده که فلانی عکس پروفایلش رو تغییر داد و استوری گذاشت عکس بچگی های منو گذاشته پروفایلش خیلی دلم براش سوخت خیلی...💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باز خوبه حداقل از مادرشوهر شانس آورده بودی ‌.چرا هرکی به تور ما میخوره هم خودش داغونه هم مادرش و خانواده ش ؟😑

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
باز خوبه حداقل از مادرشوهر شانس آورده بودی ‌.چرا هرکی به تور ما میخوره هم خودش داغونه هم مادرش و خان ...

یعنی اینقدر خوبه مامانش حاضرم با مادرش زندگی کنم🤦‍♀️😂

نمیدونم همه چی تموم شده بین منو همسر سابقم ولی هنوز خیلی احساسی رفتار میکنه مادر شوهرم

ازدواج کردی

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
نمیدونم همه چی تموم شده بین منو همسر سابقم ولی هنوز خیلی احساسی رفتار میکنه مادر شوهرم

اسی دختر نداره ؟ شاید اگه دختر نداره حس مادر فرزندی داشته واقعا بهت 🥲

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706