2733
2739

خیلی حالم بده از دیروز ک فهمیدم اینجوریم دارم دق میکنم چرا من باید اینجوری بشم .توروخداهرکسی مث منه بیاد بگه باردار شده ی ن

خدایا ی نینی سالم بهم بده 🥺

اره خواهرم...یه دخترم داره‌‌. مشکلی نیست که

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زایمان زودرس نداشت؟؟؟

نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740
چ خوب.من الان یک سالو هشت ماه اقدامم ولی باردار نمیشم

نگران نباش..من خودم رحمم دوشاخه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️چه بلا ها که سرم نیومد... تک شاخ مشکل نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خوب.من الان یک سالو هشت ماه اقدامم ولی باردار نمیشم

عزیزم من مجردم ولی یه چیزایی رو از اطرافیان شنیدم که موثره برای بارداری امیدوارم بدردتون بخوره:

عسل طبیعی و سیاهدانه بخورید

وقتی پریودین کاچی و خرما بخورید و شکمتون رو با روغن سیاهدانه ماساژ بدین

قرص های مولتی ویتامین و تقویتی

اگه شکم دارین حتما با ورزش کوچیکش کنید چون چربی شکم باعث نازایی میشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
نگران نباش..من خودم رحمم دوشاخه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️چه بلا ها که سرم نیومد... تک شاخ مشکل نداره

جدییییییی .ای کاش میدونستم چیکار کنم ک زودتر بگیره خسته شدم از اقدام

عزیزم من مجردم ولی یه چیزایی رو از اطرافیان شنیدم که موثره برای بارداری امیدوارم بدردتون بخوره: عسل ...

عزیزممم.ممنونم مرسی از راهنماییت گلم💋❤️

جدییییییی .ای کاش میدونستم چیکار کنم ک زودتر بگیره خسته شدم از اقدام

آزمایش اسپرم بده همسرت...ویتامین بده بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم؛ منم رحم تک شاخه ؛ انشالله خدا کمک میکنه ما هم مامان میشیم

سلام عزیزم ولی ایشالا خداکمک کنه.شما اون یکی لولت سالمه؟؟مشکلی نداری؟