2733
2734
عنوان

کیا بچه هاشون بیقراری شبانه داشتن بعد از گرفتن پستونک ؟؟!!😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 21 پست
تجربه ای ندارم والا من ک خیلی راحت گرفتم بااینکه ی لحظه از پستونک جدا نمیشد ولی در ۱۱ ماهگی ی روز ا ...

خداروشکر کن که سنش کم بوده...این خیلی بهش وابسته بود 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
از ۱۰ ماهگی دیگه شیشه ش رو نخورد....

یعنی از ده ماهگی دیگه اصلا شیر  ندادی بهش؟

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی از ده ماهگی دیگه اصلا شیر  ندادی بهش؟

نه...طفلی بچه م از ۱۰ ماهگی شیرو بوسید گزاشت کنار....شیر خودمم تا ۳ و نیم ماهگی خورد...

خداروشکر کن که سنش کم بوده...این خیلی بهش وابسته بود 

پسر منم خیلی وابسته بود کل روز یکسره دهنش بود حتی موقع خواب هم نمیتونستم از دهنس دربیارم...

دیگه خدا رو شکرگرفتم ازش، گفتم الان بگیرم بهتر تا بزرگتر نشده

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2728
نه...طفلی بچه م از ۱۰ ماهگی شیرو بوسید گزاشت کنار....شیر خودمم تا ۳ و نیم ماهگی خورد...

ای داد چقد زود 

الان حتمآ بهش شیرپاستوریز بده

ای داد چقد زود  الان حتمآ بهش شیرپاستوریز بده

خداروشکر تمام تلاشمو کردم که کمبود وزنی و قدی نداشته باشه....و الان الحمدلله هم قدش هم وزنش عالیه....تا دو سالگی ندام و هر روز بهش بادوم و گردو و خرما و عصاره قلم میدادم 'البته سویق هم میریختم تو غذاهاش و فرنی و پودینگ با شیر خشک و شیر درست میکردم براش

پسر منم خیلی وابسته بود کل روز یکسره دهنش بود حتی موقع خواب هم نمیتونستم از دهنس دربیارم... دیگه خد ...

بله نهایتا تا ۱۸ ماه باید گرفته بشه ....اما خب چون این طفلی شیر هم نخورد از ۱۰ ماهگی 'دلم نیومد زود بگیرمش