2737
2734
عنوان

دانشجوهای پیام نور بیاید

356 بازدید | 64 پست

سلام من تازه ثبت نام کردم دانشگاه میرم‌تو سایت ک برنامه کلاسیم ببینم فقط واحدهایی که انتخاب کردم میاد با تاریخ امتحان پایان ترم...این یعنی اینکه کلاسام همه مجازیه؟؟یا هنوز تاریخ کلاسا مشخص نیست چند روز دیگه باز برم ببینم

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حضوری هم دانشگاه رفتی؟

من بعد پذیرش مرحله اول ثبت نام انجام دادم هرچی زنگ میزنم دانشگاه ببینم کی برم پاسخگو نیستن

کی باید انتخاب واحد کنم

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
برو تو کانال دانشگاه تون لیست کلاس رشته ت گذاشته دانلود کن 

نبود که😐میگم سخته امتحاناش؟؟برا امتحان باید کتاب بخونی؟کتاب راهنما ندار ک بخونیم و قبول بشیم؟؟

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
سلام منم تازه ثبت نام کردم  باز خوبه برا تو سایت میاره  برای من میزنه معتبر نیست

عزیزم باید ۷۲ ساعت از انتخاب واحدتون بگذره تا سایت براتون بیاره بالا

نمیدانم تا کی قرار است این زمانه را تحمل کنیم                                                    اما این را خوب میدانم که این زمانه                                                                                                                        همه مارا در اوج جوانی به مسلخ پیری کشانده است. ❤‍🩹
2740
ن مجازی ک نیست کلاسا  برنامه رو ترم اول از خوده دانشگاه باید بگیرید چون انتخاب واحد با مدیر گر ...

رفتم دانشگاه انتخاب واحد کردم بهم گفتن برو تو سایت تاریخ کلاسارو ببین

حضوری هم دانشگاه رفتی؟ من بعد پذیرش مرحله اول ثبت نام انجام دادم هرچی زنگ میزنم دانشگاه ببینم کی بر ...

منم همینطور بود برو دانشگاه ثبت نام قطعی بکن اون تو سایت موقته . بعد بهت میگن تایم کلاسا و ساعتش رو

هنوز مشخص نکردن برات 

ی سوال .. امتحاناش سخته؟؟باید کل کتاب بخونیم؟چجوریاس یکم توضیح بده اگه زحمتی نیست برات

رفتم دانشگاه انتخاب واحد کردم بهم گفتن برو تو سایت تاریخ کلاسارو ببین

چند روز بعد ثبت نام رفتی دانشگاه

هماهنگ کردی یا همینجوری رفتی

الان دیر نکردم من یعنی

شنبه برم

هزینه رو تو دانشگاه پرداخت کردی یا غیرحضوری

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
سلام منم تازه ثبت نام کردم  باز خوبه برا تو سایت میاره  برای من میزنه معتبر نیست

چ رشته ای ثبت نام کردی چند واحد برداشتی؟

ی سوال .. امتحاناش سخته؟؟باید کل کتاب بخونیم؟چجوریاس یکم توضیح بده اگه زحمتی نیست برات

اره باید کل کتابو بخونی ولی همش از نمونه سوال میاد اگه بعلاوه کتاب نمونه سوالم بخونی سخت نیس

2706