2737
2734

ب جیبتون بستگی داره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچقدر بیشتر بهتر 

یه النگو عالیه 

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
ب جیبتون بستگی داره

خودم و همسرم کارمندیم ولی فعلا اونقدر اقساط داریم که ..

ولی خب اینم جز واجباته 

ولی نمیدونم چقدر خوبه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
خودم و همسرم کارمندیم ولی فعلا اونقدر اقساط داریم که .. ولی خب اینم جز واجباته  ولی نمیدونم چ ...

خب تا چقد میتونی هزینه کنی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چند نفرید ؟

بازم برادر مجرد داری؟ که در آینده بخواد عروسی بگیره؟

عروسیت چند سال قبل بود چقدر داد ؟

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
چند نفرید ؟ بازم برادر مجرد داری؟ که در آینده بخواد عروسی بگیره؟ عروسیت چند سال قبل بود چقدر داد ؟

نه آخریه 

خب من ۱۱ سال پیش عروسی کردم اون مجرد بود چیزی نداد 

یعنی اصلا انتظاری هم نبود 

من خودم برنامه دارم وقتی برادرم داماد شد زیاد هدیه بدم چون کلا یه برادر دارم یک سرویس کامل به عروس م ...

بابا ایول به شما 

کاش من داداشت بودم ....

والا دستمون که خالیه ولی خب وظیفمونه 

۵ تومن کمه به نظرت ؟

2706