2733
2734
ب این فکریم ک اون لحظه ک میزنیم فقط جواب بده...نمیدونیم همون مثلا کرم پودر غیراستاندارد تو میانسالی باعث لک و چروک پوستی میشه..حتی حاضر نیستیم ی محافظت کننده یا پاک کننده یا ی چیز دارویی و درمانی استفاده کنیم.... ضدآفتاب نمیزنیم نمیدونیم آفتاب چه بلایی سرمون میاره....کرم دور چشم نمیزنیم برامون مهم نیست وقتی سنی ازمون گذشت دور چشممون پر از چین و چروک میشه
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش داریم مو رنگ میکنیم بدون اینکه ی شامپوی مخصوص واسه تقویت مو استفاده کنیم...برامون مهم نیست چی قراره سرمون بیاد...موهامون ریزش داره واسه مراقبت ازش کوتاهی میکنیم.....
fa.sh: fa.sh: سلام.یه برند معروف مشترک بین بلاروس و ایتالیا رو میخوایم بهتون معرفی کنیم...این برند نمایندگیش انحصارا تو کل خاورمیانه ب شرکت پنبه ریز داده شده..برند بلیتا جزو 5 برند برتر اروپاست...که از تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده و اثرات درمانی داره... محصولات پوست و موی بلیتا شما رو به دلیل بسیاری از مسائل پوست و موتون از مراجعه به پزشک و پرداخت ویزیت های سنگین بی نیاز میکنه...کافیه عضو کانال ما بشید و دغدغه پوست و مویی خودتون رو مطرح کنید..مشاوران ما در اولین فرصت اثربخش ترین محصول درمانی رو ب شما معرفی میکنند... عضو شدن تو این کانال رو به شما که ب پوست و موی خودتون اهمیت میدید توصیه میکنم.. @belitashopp