2752
2734
بچه ها ما یه اکیپ 8 نفره بودیم 3 تا زوج و 2 تا خانوم ( که من و دوستم بودیم) میخواستیم بریم ترکیه
یه تور مناسب پیدا کردیم واسه 3 روز استامبول و 6 روز بلک آنتالیا
هتل 5 ستاره آل کلاسیک با صبحانه- نهار - شام و تمامی امکانات
قیمت :2200
رفت : 14 تیر به مدت 10 روز

متاسفانه من شرکتمون واسم کلاس گذاشته و نمیتونم دیگه برم.و اون دوستم هم طفلکی به خاطر من نمیتونه بره .چون اتاق ها ی هتل 2 نفره است و اگه من نرم هزینه هتل منم به پای دوستم حساب میشه.
اگه کسی میخواد میتونه با این اکیپ بره . دوستم که تنهاست هم خیلی دختر خوبیه ما از بچگی با هم دوستیم.
در ضمن اکیپ خیلی باحال و شادند و کلا هر کی بره با اونها کلی بهش خوش میگذره . بچه های خاکی و بسازی هستند و کلی هم اهل خوشگذرونی.
اگه کسی خواست بره باهاشون به من بگید تا هماهنگ کنم.
این موقعیت واسه خانومایی خوبه که کسی رو ندارند باهاش سفر برند و دنبال همسفرای باحال میگردند.
البته من و دوستم هم متاهلیم ولی شوهرامون شرایط کاریشون ایجاب نمیکرد که بیان سفر و این دوستامون به اصرار از شوهرامون اجازه ما رو گرفتند که ما هم بریم.
خلاصه هر کی بره پشیمون نمیشه من تضمین میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نسیم جون اونا اصلا اینجوری نستند که همش زن و شوهر بهم بچسبند
اکیپ خیلی باحالیند.
وگرنه من و دوستم باهم نمیرفتیم
تازه همین دوستم هم که تنهاست خودش خیلی دختر پایه و اهل حالیه.
از این لحاظ نگران نباش
14 روز فرصت داری با دوستم خواستی آشنا شی.اگه ببینیش حتما باهاش میری
مطمئن باش فقط واسه خواب از هم جدا میشید .وگرنه تمام برنامه هاتون باهمه .اصلا با اونا که باشی وقت واسه خوابیدن کم میاری.
هر کی باهاشون بره سفر دیگه دلش نمیاد با کس دیگه همسفر شه .از بس که همشون جک هستند و اهل بگو و بخند.
هر کی بره تو این 10 روز روده بر میشه از خنده.تازه فرصت خوبیه که دوستای خوبی پیدا کنید.
نسیم جون رنج سنی بین 26-32 سال
بچه ندارند.
اصلا اهل حجاب نیستند و خیلی آزادند.ولی چشم پاک همشون
اهل دیسکو - درینک - و همه جور تفریحات آبی هم هستند.خانوما به آفتاب گرفتن و برنزه کردن علاقه وافر دارند.
خرید مرید فکر نکنم زیاد تو کارشون باشه . همه واسه تفریح میرن بیشتر
البته چون استانبول خریدش خیلی خوبه و فصل فستیوال هست اگه خریدی هم باشه اونجا انجام میدند.
بچه هم هیچ کدومشون ندارند