2733
2739
پسر من نه ماهشه. تا الان از چند مدل قطره آهن استفاده کردم چه ایرانی و چه خارجی. اما حتی با آب میوه هم به سختی می خورد. تا الان دو هفته امتحان کردم وقتی حمومش میدم و حموم بخار کرده راحت تو حموم قطره آهن رو می خوره
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیرویت هم نمی خوره
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
2731
با معده خالی هم یک ساعت و نیم بهش چیزی ندادم اما باز که می خواستم بهش بدم تا نزدیک دهنش می آوردم دهنش رو می بست
آیروویت خوشمزه است بستگی داره چجوری بهش بدیمن اوایل ازترس اینکه رو لباسش بریزه محکم بغلش می کردم بهش میدادم نمیخورد التن وقتی میخوام بدم یه لباس کهنه یا پیشبند بزرگ می بندم بعد آروم میارم جلو صورتش خودش دهنشو باز می کنه نیریزم ته حلقش اصلا هم بدش نمیاد
CafeMom Tickers
2738
با 10میلی آب سیب هم قاطی کردم اما نمی خوره. پسرم شیشه اصلا دهن نمی گیره با قطره چکون که می خواستم ده میلی آب سیب با قطره آهن رو بهش بدم تا یه قطره چکون بهش میدادم دیگه دهنش رو می بست
معده خالی اشکالی نداره.ناراحتش نمیکنه.؟؟؟من همیشه بعد غذا میدم
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
بخاطر جذب آهن باید معده خالی باشه
2706