2737
2739

خز شده‌ 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

خزه فک کنم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب تو نی نی سایت معلومه که خز شده

اینجا طبق آخرین مدها و با بهترین طراحی های لباس و از بهترین برندها و بزرگترین طراحان لباس میخرن میپوشن

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
2740
خب تو نی نی سایت معلومه که خز شده اینجا طبق آخرین مدها و با بهترین طراحی های لباس و از بهترین برنده ...

😂😂 منم واس همين سوال ميكنم بهترين ها اينجان

اما جدي پارسال ترند شده بود امسالم خيلي ديدم پبجتي شال روسري. اوردن

😂😂 منم واس همين سوال ميكنم بهترين ها اينجان اما جدي پارسال ترند شده بود امسالم خيلي ديدم پبجتي شا ...

آره بهترینها اینجان واقعا😅😅 تو تاپیکهای خرید لباس و مدل مانتو میشه فهمید🤪

شاید امسال ترند نباشه ولی هنوز رو مد هست و خز نشده

بخر و بپوش و کاری با باکلاسای اینجا نداشته باش

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
حالا تیپ خدشون🤣

🤣🤣🤣🤣آخ گفتی ... در همین حد خوشتیپ😎😎

2706