2733
2734
عنوان

خواستگار و خونه ی به هم ریخته و داغون

2793 بازدید | 102 پست

مامانم همینجوری سر خود خواستگار قبول میکنه

امروزم یکی میاد 

جدااز اینکه اصلا خوشم نمیاد از این کارش

وضع خونه افتضاحه

ینی هیچی نپیتونم بگم عمق کثافت بودنسو بفهمید

مبلا همه کثیف یه رو مبلی چرک روشون 

روی پرده یه لک گنده از اب رادیاتوره

سرامیکا روش خاک نشسته

اشپرخونه که اصلا نگم چقدر افتضاحه

اتاق خودمم که بدتر همه ی لباسام وسط اتاق (فرش اتاقمم قرار بوده عوض کنم قبل عید دیگه همین جوری همه چیو ول کردم)

خلاصه نماد یه وضعیت گوهه خونه

مامانم بیرونه

من میخوام ول کنم برم بیرون نه حوصله ی اون مراسم مسخره رو دارم نه حاشیه های قبلشو وضع خونم که مشخصه

اهااااااان اینو نگفتم تازه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بابامم ورداشته واسه خودش کرسی گذاشته وسط سالن چرک ترین پتوی ممکنم کشیده روش بیست چهار ساعت شبانه رو فقط ۳ ساعت برای غذا و دستشویی از زیرش میاد بیرون

عایا فرار کنم و برم بیرون؟؟ اصلا درواقع راه حل دیگه ای نیس

و نگید تمیز کن خودت

من همچین چیزی رو نخواستم که 

من برم تمیز کنم همه فک میکنن من از خدامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ولی برا خواستگار خونه تمیز نمیکنن تو روز مره آدم باید خونه اش تمیز باشه اتفاقا بزار بیان این وضع رو ببینن و بدونن چجور خانواده و آدمی هستین!چون این وضعیت رو کمتر کسی قبول میکنه!اینی که گفتی دیگه تمیزی نیست یه سبک زندگی هست همینطور شلخته پلخته!

2740
من به خاطر خواستگار بابامو مجبور کردم خونه رو کلا نقاشی کنه رو مبلی رو عوض کنه در خونه و پارکینگ و ...

هرچی بیشتره اهمیت بدی بدتره😂 ما یه فامیل داریم خونشون مثل انباری ماست انقددد که کثیفه و فرشاشون استخون شدع😑 ولی یه شوهری کرددد طرف با باباش مدیر پاساژن 

خنثی شده   
ببخشید ولی برا خواستگار خونه تمیز نمیکنن تو روز مره آدم باید خونه اش تمیز باشه اتفاقا بزار بیان این ...

دم عیده میخواستیم مبل و فرش بخریم

دیگه همینجوری مونده همه چی تا برسه به خونه تکونی

ولی درسته حرفت

خودمم سرکارم وقت نمیکنم هرچیم میگم مامانم نمیفهمه 

2706